petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

biraz YARDIM HİÇ FENA OLMAZ

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mecail tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mecail

mecail Guest

iyi günler kusum bu aralar kafesten cıkmak için kendini ordan oraya atıyo resmen dışarı çıkarıyorum girmiyor zorla sokmak zorunda kalıyorum saldırıyor bana okula gittim ailem delirdi ve cıkardık dedi ve hiçbir şekilde sokamıyorum içeri zorla soktum neden böyle yapıyor?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum içeri sokmak isityorsan kuşunu kafesın giriş yerine maydonuz veya onun ilgisini çekecek birşeyler koy kuş biraz ilgi istiyor. olabilir.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafesi yaklaştırınca alışdığı taktirde kafese konması lazım

4. mecail

mecail Guest

yem hariç hiçbirsey yemiyor herseyi denedim verdim ama yemedi kusla hergün ilgileniyorum oynuyorum ama bu iki gün bişey oldu buna

5. Emre ERTURK

Benimkide oyle, yorulunca veya acikinca mutlaka girecektir.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

internetten muhabbet kuş sesleri dinletir ozaman kafesin içinde uslu dura bilir arkadaş falan isteye bilir. ben müzik dinletiyorum 2 side cok suslu duryo. müziğin ritimine ayak uyuduruyolar.

7. mecail

mecail Guest

hayır sabahtan beri kafesten cıkarmışlar girmiyo hiç

8. Emre ERTURK

Mu. Kusu sesi kesinlikle dinletmeyiniz . Bska kus var sanip ona otecektir cvp alamayinca strese girebilir.

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet dostum ara sira müzik veya muhabbet kuşu sesi dinlet kuşuna yerini de sürekli degiştirme stres e girebilir kuş.

10. mecail

mecail Guest

yeni bi kus almayı düşünüyorum

11. Emre ERTURK

Yanina disi bende dusunuyorum

12. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    acıkınca girecektir kovalayıp korkutma

Sayfayı Paylaş