Karadeniz Pet

Birazcik da olsa sevinmeye basladim.. Ne zaman torunlarim olacak...

Kayra kirac

Yeni Üye
Kuslarimi alali 1ay oldu yaklasik olarak 3haftadir evdeler. Yani evine alistilar. Disi kusum da erkek kusumda cok kizgin olmasina ragmen hala ciflesme olmadi. Disi kusum yuvaya cok illgisizdi ama bugun fark ettim ki yuvanin girisinii kemirmeye basladi. Icine girmedi ama olsun bu bir baslagic. Daha cok kasiyorlar birbirleri. Yanliz kafese kum koydum mamalikta disi kus kumu kafasiyla secip yerlere dokuyor bunun anlami nedir. Ve disinin yuvaya yeni ilgisi basladi acaba icine ne kadar surede girer ne kadar daha beklicem bende torun sevmek istiyorum

Saol veli abi sastim kaldim valla sabirsizlaniyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Veli abi peki kumu neden yere dokuyor eseliyor icini

benim kuşumda eşeliyordu oyun amaçlı galiba özellikle dişiler çok yapıyor :)
hem ben abi değilim daha 14 yaşındayım :D

Aa oyle mi tamam o zaman :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

benim kuşumda eşeliyordu oyun amaçlı galiba özellikle dişiler çok yapıyor :)
hem ben abi değilim daha 14 yaşındayım :D
Senin kuslarin cok mu kuslar hakkinda bilgili birine benziyorsun.

Bunlar iyiye alamet sabır ve Bakım eksik etmeyin,inş yavru alırsınız.

Kuşunuz yuvalğa hazırlık veya temizlik yapıyor olabilir... Sabredin zamanla alışacaktır...

Son düzenleme:
Bunlar iyiye alamet sabır ve Bakım eksik etmeyin,inş yavru alırsınız.
Bakimlari gayet guzel hatta biraz toparlandilar bile. Ins yavru alacagim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Kuşunuz yuvalğa hazırlık veya temizlik yapıyor olabilir... Sabredin zamanla alışacaktır...
Ayy insyavru alirim bu sefer

Ayy insyavru alirim bu sefer

Alırsınız zamanla merak etmeyin sabredin, zamanla alışacaktır... Kafesi fazla rahatsız etmeyin, kalamar kemiğini kafesten eksik etmeyin, yemini ve suyunu her zaman kontrol edin gerisini onlar halledecektir... :) Hayırlısı olsun... :)

Son düzenleme:
Geri