Karadeniz Pet

Birazda Boynunu Kaşıyalım

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Genelde kuşların kendini elletme alışkanlıkları yoktur hele hele gagasına yakın bir yere elinizi parmağınızı uzatmanız halinde hemen gagalar. Tabi benim eğittiğim kuşlar hariç :)
Maşallah Kuşumuza.

[YOUTUBE]Fm7IHywKwK4[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
evet kesinlikle, küçükken nasıl alıştırırsan öyle devam eder su an 4-5 aylık kuş

MASALLAH kusunuza rengi cok guzel.
Benim kusda egitimliydi 4-5 aylikken sevdirirdi ama 1-2 Yasina gelince atarlaniyolar dokundurtmuyolar fazla.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
maşallah hocam taktiklerinizi bizimle de paylaşırsanız sevinirim :)

Maşallah çok güzel :) kendinden geçiyor.

maşallah hocam taktiklerinizi bizimle de paylaşırsanız sevinirim :)
Tesekkur ederiz, kuşun kendini bu kadar tepkisizce teslim etmesi size duyduğu güvenle alakalı. Kuş size ne kadar güven duyarsa sizi o denli kendine yaklaştırır. Önce güven sonra sevgi. Taktik bu paşam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Maşallah çok güzel :) kendinden geçiyor.
Sihirli parmaklar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

MASALLAH kusunuza rengi cok guzel.
Benim kusda egitimliydi 4-5 aylikken sevdirirdi ama 1-2 Yasina gelince atarlaniyolar dokundurtmuyolar fazla.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaş ilerledikçe ve ilgi azaldıkça yabanilesir kuş. İlgiyi devam ettirdikce Isırmaa durumu olmaz kızgınlık döneminde biraz hırçınlaşır o da geçici

Genelde kuşların kendini elletme alışkanlıkları yoktur hele hele gagasına yakın bir yere elinizi parmağınızı uzatmanız halinde hemen gagalar. Tabi benim eğittiğim kuşlar hariç :)
Maşallah Kuşumuza.

[YOUTUBE]Fm7IHywKwK4[/YOUTUBE]

Mudo bu paylaştığın videolardan para kazan bari emeğin boşa gitmesin be üstat

Geri