petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Birbirlerini ariyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahman kocaguzel tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Rahman kocaguzel

arkadaslar benim 4 adet muhabbet kusum var bunlar icin cift hane aldim,cunku 4 kus bir arada durursa ciftlesmez denildi ve ayirdim ama ayirdigim gunden bugune hep sanki birbirlerini arar gibi otmeye basladilar. Bende bolmeyi kaldirmayi dusunuyorum sizce ciftlesme olmazmi.

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    sen mı sectın eşlerını kendılerımı secti ayırırken?

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    doğru bir soru..bunun dışında bende kuşlarımı ayırdığımda birbirlerine öttüler bi süre sonra alıştılar..

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    onlar zamanla alisir korkma ortaya tahtahdan birseyle kapa gormesinler sesleri ni duymalari faydalarina olur ciftlesme cabuk olur :)

5. Rahman kocaguzel

Tesekurler arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Birde aldigim yerde butun kuslar birlikteydi ve sadece iki tane yuvalik vardi ve adam bir arada dururlarsa verim daha fazla olur dedi yanlismi

Sayfayı Paylaş