petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Birbirleriyle Didişiyorlar !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Koray Demir tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    1 gün önce iş yerinde bulduğum muhabbet kuşunu eve getirdim. Maksimum 2 aylık. Fakat evdeki 2.5 yaşındaki muhabbet kuşu sürekli rahatsız ediyor. Kafasını kaşıyor haliyle yeni gelende rahatsız oluyor ve köşeye kaçıyor. Normalde de böylemi olmalı anormal mi davranıyor hiç bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    2 buçuk yasindaki kuunnyanina 2 aylik kuşun uyun olmaz daha yaslarina uygun es secmelisin , büyük kuş ciftleşmek isteyebilirnyavru kuşda buna karsilik veremeyecegi icin kavgalar olacaktir . Küçük didişmeler daha büyük kavgalara dönebiliyor

3. Koray Demir

Beğenileri:
    0
    Sanırım her ikisi de erkek. Çiftleştirmek gibi bir amacım da yok. Benim için ben evde yokken yalnız kalmamaları yeterli. Küçük olanını hiç rahat bırakmıyor büyük. Küçük kuş bunalıma girmeden ayrı bir kafese koyacağım acilen sanırım. Tek çözüm bu gibi duruyor

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Evet çözüm o ayrı bir kafese almalısınız keyifli hobiler

Sayfayı Paylaş