Karadeniz Pet

Birbirleriyle Didişiyorlar !

Koray Demir

Yeni Üye
1 gün önce iş yerinde bulduğum muhabbet kuşunu eve getirdim. Maksimum 2 aylık. Fakat evdeki 2.5 yaşındaki muhabbet kuşu sürekli rahatsız ediyor. Kafasını kaşıyor haliyle yeni gelende rahatsız oluyor ve köşeye kaçıyor. Normalde de böylemi olmalı anormal mi davranıyor hiç bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim

2 buçuk yasindaki kuunnyanina 2 aylik kuşun uyun olmaz daha yaslarina uygun es secmelisin , büyük kuş ciftleşmek isteyebilirnyavru kuşda buna karsilik veremeyecegi icin kavgalar olacaktir . Küçük didişmeler daha büyük kavgalara dönebiliyor

2 buçuk yasindaki kuunnyanina 2 aylik kuşun uyun olmaz daha yaslarina uygun es secmelisin , büyük kuş ciftleşmek isteyebilirnyavru kuşda buna karsilik veremeyecegi icin kavgalar olacaktir . Küçük didişmeler daha büyük kavgalara dönebiliyor

Sanırım her ikisi de erkek. Çiftleştirmek gibi bir amacım da yok. Benim için ben evde yokken yalnız kalmamaları yeterli. Küçük olanını hiç rahat bırakmıyor büyük. Küçük kuş bunalıma girmeden ayrı bir kafese koyacağım acilen sanırım. Tek çözüm bu gibi duruyor

Evet çözüm o ayrı bir kafese almalısınız keyifli hobiler

Geri