petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Biri Bizi Gözetliyor :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

Banyodan sonra güneşte ısınan kuşlarımı gözetleyen başka bir kuş :D

#1 Mana, 6 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2014
  2. kaksoy

kaksoy Guest

yazık sokak çocukları gibi kalmış disarda :)

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ahahahah çok iyi yakalamışsın aslım :)

4. Mana

Mana Guest

onun yuvası karşı ağaçta hemen, kuşlar ne zaman pencereye çıksa gelip gözetliyor bazen cama vuruyor aslında içeri almak istedim ama yavruları var ağaçta o yüzden almadım :) sağol selenim korkmuyor ki kuş :D

5. Yiğit ERDİK

Anı yakala. com olmuş :D :D :D

6. OzanEsmrsy

Ğüzel Bir Kare :)

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım de yakında böyle ailem olcak diyo sanki :D

8. filiz Tohum

mana süper bir kare yakalamışsın :)
    bayıldım o kuşun cinsi neyse oda çok değişik ve sıcak kanlı bir kuşa benziyor..

9. Buğra

Buğra Guest

2. resimde ellerini beilne koymuş hıh ne var bakim orda der gibi bakiyo :D :D

10. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    ahaahha harika bir kare olmus, hem komik hem de oldukca anlamli. :)

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o kuştan türkiyede görmedim hiç sanırım sizin oraya öz bir kuş mana o kuş...

12. Mana

Mana Guest

evet arkadaşlar bu kuşun ismi Yellow-throated Miner diye geçiyor wikipedia'da yalnız TR'de bilinmiyor olsa gerek çünkü Türkçe dilinde wiki'de yok maalesef. Bu kuş biraz oynak ve genelde çiçekler arasında geziyor okaliptus ağacına yuva yapıyor. Aşağıdaki resimde kuşun tüm vücudu görülüyor bu resmi ben parkta dolaşırken çektim. Üstünde olduğu çiçeğin orta kısmında birşeyler yiyordu :) Çiçeklerin boyu 1.50-1.70 arası değişiyor :)

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet bizim burda yok o kuştan güzel miş ama tipi falan senın balkon da papağan konunuyormu bi arkadaşim Avustralya da oturyor onun balkonuna konuyormuş ta...

14. Mana

Mana Guest

evet geliyor hatta elimizle besliyoruz kaçmıyorlar resimlerini daha önce paylaşmıştım konu alttaki linkte bakmak isterseniz.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...t-resimler/balkona-gelen-papaganlar-9252.html

15. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Süper yakalaşmışsın :D Koptum :D

16. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ne güzel bizim orda olsa yakalayip satarlar valla :D sizin orda yakalamasi yasak sanırım...

17. Mana

Mana Guest

resim çekerken gülmekten hep kaydı resimler :D her seferinde geliyor bu kuş böyle gözetliyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:39 -->-> Daha önceki mesaj 02:39 --

evet yasak ve cezası da ağır

18. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ne güzel keşke bizim balkona da gelse sevip gitsin. meyve yerken ve evde yanliz sanız size cok güzel arkadaş olrlar

19. Mana

Mana Guest

Zaten bir kere yem verince her gün aynı saatte geliyorlar balkona ve yem bekliyorlar

20. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    süper olmuş valla çok güldük dışardaki kuşa

Sayfayı Paylaş