Karadeniz Pet

Biri Bizi Gözetliyor :D

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Hamamı izliyor pencereye yem koy o da nasiplensin yavrularıda varmış.

hemde nasıl gelmediklerinde balkonlara, ağaçlara bakıyorum neredeler diye?
bu konuda çok ciddiyim

çok güzel bir fotoğraf olmuş :) ellerinize sağlık...sahiplenmek ise gerçekten çok güzel, 2 yıl önce yolda yaralı bir şahin bulmuştuk bizde 5 ay kadar işyerimde besledik onu özgürlüğünü daha fazla engellemek istemedik ve götürdük fakülteye, kanadında problemi vardı, tedavisini yaptılar ve doğaya salındı tekrar..( resimlerini koymak isterdim ama bilgisayarın gazabına uğradı resimler maalesef)

Çok güzel :)
iyi yakalamışsınız.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok güzel bir fotoğraf olmuş :) ellerinize sağlık...sahiplenmek ise gerçekten çok güzel, 2 yıl önce yolda yaralı bir şahin bulmuştuk bizde 5 ay kadar işyerimde besledik onu özgürlüğünü daha fazla engellemek istemedik ve götürdük fakülteye, kanadında problemi vardı, tedavisini yaptılar ve doğaya salındı tekrar..( resimlerini koymak isterdim ama bilgisayarın gazabına uğradı resimler maalesef)

insan onlara faydalı olmaya çalışınca ne kadar da güzel hissediyor :)

keşke dursaydı resimler biz de görseydik güzel olurdu.çok güzel birşey yapmışsınız tebrik ediyorum :)

Mana hanım resimleri yeniden boyutlandırıp eklermisiniz? Cepten sayfayı açamıyorum, sizin resimler büyük geliyor galiba :) önceki 1-2 konunuzdada aynısı olmuştu!

Mana hanım resimleri yeniden boyutlandırıp eklermisiniz? Cepten sayfayı açamıyorum, sizin resimler büyük geliyor galiba :) önceki 1-2 konunuzdada aynısı olmuştu!

4mb civarı olduğundan olabilir aslında site kendisi boyutlandırıyor ama neden göremediniz bilmiyorum sizin için buraya ayrıca yükleyebilirim

aşağıdaki linklerden deneyin bir de

http://i.hizliresim.com/xRE16j.jpg

http://i.hizliresim.com/wzQa26.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:43 --

Vay yaramaz röntgencilik yapıyor :)

teşekkür ederim mustafa bey.

muammer bey sürekli böyle bu kuş :D

Geri