Karadeniz Pet

biri kısa biri uzun kanat ....

MelancholyMan

Yeni Üye

Arkadaşlar kuşumu dişarı çıkardım üçması için ama uçmadığını fark ettim ... korktum kanadı kırıldı zannettım ama baktım ki tuhunun biri kısa biri sorun mu hastalık mı ? .... kafesın tabanınada zaten tuhlerı dokuluyordu ama boyle oldugunu farketmedim ...

Son düzenleme:
Uzun süre dökmediyse tüyleri birden dökülmüştür. Yalnız kafesleri çok küçük. Tünekleri de kötü tahta olmalı muhakkak.

geçmiş olsun kardes tuyu kısa olan kanatta kırılmadı degılmı tuyler dırek dıpden koptu ?

Son düzenleme:
Maşallah. Yaklaşık 1 aya tekrar uçmaya başlar. Sen takviye ver kuşlarına.

Uzun süre dökmediyse tüyleri birden dökülmüştür. Yalnız kafesleri çok küçük. Tünekleri de kötü tahta olmalı muhakkak.

Kafesim Küçük evet o yuzden yarın buyutucem allah izin veririse salma alacam cok teşekürler.. sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

İlk sıra tüyler çıkınca uçabilir anca..

Yani bir sorun yok fransiz tüy dökümü diye bir hastalik duydumda korktum arastirinca temmuz ağustos gibi tuy dokerlermis ... sagolun Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

geçmiş olsun kardes tuyu kısa olan kanatta kırılmadı degılmı tuyler dırek dıpden koptu ?
Direk döküldü valla bilmiyom ... ama dipden heralde anlaşılıyo... Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Maşallah. Yaklaşık 1 aya tekrar uçmaya başlar. Sen takviye ver kuşlarına.
Teşekkürler ... islh uçacar . Endişelendim

Son düzenleme:
Geri