petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

biri kısa biri uzun kanat ....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelancholyMan tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0

Arkadaşlar kuşumu dişarı çıkardım üçması için ama uçmadığını fark ettim ... korktum kanadı kırıldı zannettım ama baktım ki tuhunun biri kısa biri sorun mu hastalık mı ? .... kafesın tabanınada zaten tuhlerı dokuluyordu ama boyle oldugunu farketmedim ...

#1 MelancholyMan, 2 Nisan 2015
    Son düzenleme: 2 Nisan 2015
  2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Uzun süre dökmediyse tüyleri birden dökülmüştür. Yalnız kafesleri çok küçük. Tünekleri de kötü tahta olmalı muhakkak.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun kardes tuyu kısa olan kanatta kırılmadı degılmı tuyler dırek dıpden koptu ?

#4 Deniz HAN, 3 Nisan 2015
    Son düzenleme: 3 Nisan 2015
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah. Yaklaşık 1 aya tekrar uçmaya başlar. Sen takviye ver kuşlarına.

6. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesim Küçük evet o yuzden yarın buyutucem allah izin veririse salma alacam cok teşekürler.. sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Yani bir sorun yok fransiz tüy dökümü diye bir hastalik duydumda korktum arastirinca temmuz ağustos gibi tuy dokerlermis ... sagolun Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:00 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

Direk döküldü valla bilmiyom ... ama dipden heralde anlaşılıyo... Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:00 --

Teşekkürler ... islh uçacar . Endişelendim

#6 MelancholyMan, 3 Nisan 2015
    Son düzenleme: 3 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş