Karadeniz Pet

Biri şanssızlıkmı dedi :(

sadullah dinç

Meraklı Üye
kuşlarım çiftleşti yumurtlamadı tüğe girdiği için dediler 1-5ay oldu kızıştı (cere rengi beyazken kahverengi oldu) günlük 1 kere çiftleşiyorlar yuvalığa hergün ikisi giriyorlar iyi anlasiyorlar ama yinede yumurta yok :(

biri bana dişin çok yaşlı dedi ama daha gözleri siyah gibi yaşlı olamaz bence
erkek dişinin üstüne bikere çıkıp indikten sonra bida binmiyor belki ondandır diyorum yardımcı olun lütfen(hatta şimdi bile çiftleşiyorlar :( )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

(kuşlar profil resmindekiler)

O zaman geriye bir ihtimal kalıyor rahatsız oluyor kuslariniz bu aralar pek ilgilenmeyin maşallah kuslariniza

O zaman geriye bir ihtimal kalıyor rahatsız oluyor kuslariniz bu aralar pek ilgilenmeyin maşallah kuslariniza

Dişi çok kasınıyor onla bir alakası olamaz demi hergün 1 dkdan kısa süreden kuş kafesteyken sprey sıkıyorum bi ozmn rahtsız oluyor bide elma rendesi verirken

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

ve kar nedeniyle oturma odasına aldım normelde benm odamda sessiz ışıklı yüksek yerdeydi yine yumurtlamadı

Yer değişikliği de yumurtlamayi geri atan bir faktör yuva da bit kontrolü de yapın disiyi huzursuz eden bir şey olabilir

Yusuf'un dedikleri dışında bir ihtimal de ikisi giriyorsa yumurta yı yiyiyor olabilirler

şişlik kuyruk düşmesi hiçbiri olmuyorki dişide yesinler bence dişi kesin kısır kanadı kırık olmasa sokağa salcamda :D

hiç sanmıyorum dişim yumurtlucak olsa ben bilirim

Umudunu yitirme
sabır et olacaktır
Inşallah

Olmayınca olmuyor bende bi çift var ne başka bi kuşla değiştirmeye geliyor
nede kendileri bi icraat peşinde kanka takılıyorlar
aile olmanın sorumluluğunu almıyor lar
2 yıldır denemedigim taktik kalmadı ben vaz gecmedim umutla bekliyorum

sokağa Salacak kadar vazgeçmişsen dişiden hayrına birine ver sevinsin sende yeni bir dişi al.

şaka yapıyom zaten okdar vicdansız değilim girdfik bi işe dönmek yok ben bi bildiğiniz vardır sandım ama yanılmışım siz bendende betersiniz :)

şaka yapıyom zaten okdar vicdansız değilim girdfik bi işe dönmek yok ben bi bildiğiniz vardır sandım ama yanılmışım siz bendende betersiniz :)

O nasıl bir laf ? Yardım iste her denilene hayır şöyle böyle de sonra siz benden betersiniz de. Kuşlar senin elinde bizim değil sadece senin dediklerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama boş. Terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorsu.

O nasıl bir laf ? Yardım iste her denilene hayır şöyle böyle de sonra siz benden betersiniz de. Kuşlar senin elinde bizim değil sadece senin dediklerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz ama boş. Terbiyesiz terbiyesiz konuşuyorsu.
Kuşları senin yumurtlatmani bekliyor galiba Ercan . :)

Kuşları senin yumurtlatmani bekliyor galiba Ercan . :)

Tek ben değil Yusuf , ben ve bir çok yardımcı olan insana yapılmış bir terbiyesizlik. Bu yüzden artık yardımcı olmaya çekiniyorum. Konuya dikkat edersen çoğunluk düzenli yavru alan kişiler yorum yapanlar ama beyefendiye yetmedik.

Tek ben değil Yusuf , ben ve bir çok yardımcı olan insana yapılmış bir terbiyesizlik. Bu yüzden artık yardımcı olmaya çekiniyorum. Konuya dikkat edersen çoğunluk düzenli yavru alan kişiler yorum yapanlar ama beyefendiye yetmedik.
Haklisin kardeşim .

Boşver Ustam arkadaş şaka yapmaya çalışmış! Biz yine elimizden geleni yapalım selam ve dua ile

Geri