petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Biri yaşı hakkında cevap verebilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Murat Can AKYOL tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Can AKYOL

Erkek kuşu yeni aldım çiftleştirmek için. Sizce çiftleşmeye müsait mi?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    erkek kafesine alışşın önce 1 hafta sonra dişiyi erkegin kafesine at resme bakarak anlasılmazki eş tutmaları kusun suyu bitmiş birde su bekleyin havalar sıcak susuz kalmasın

3. Murat Can AKYOL

suyu koydum. Biliyorum eş tutması gerektiğini fakat erkek çiftleşmeye hazır mı? yada çiftleşcek kadar büyük mü? yan yana koydum erkek yanaşmıyor dişi ona yanaşıyor.

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Öncelikle kuşların çok güzel maşallah. Bana dişi sanki biraz daha büyük gibi geldi erkek için problem olabilir büyükse benimde çiftim vardı dişi büyüktü erkek çok sinik/pasif kalmıştı yanında dişi de çok üstüne düşüyordu. Tabi benim çok tecrübem yok :)

#4 Ensar YILMAZ, 25 Haziran 2014
    Son düzenleme: 25 Haziran 2014
  5. Murat Can AKYOL

Dişi 1 yaşını geçeli 2 ay oldu. Bende öyle düşünüyorum sanki erkek küçük gibi geldi. Erkek çiftleşcek kadar erginliğine erişti mi?

6. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Erkek küçükse sıkıntı yaşayabilirsiniz. ama bi bekleyın 1hafta 10gün müsade edin onlara bakalım ne olacak.

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Erkek dişiden küçük bide yeni geldiyse alışması zaman alır. Değiştirebiliyorsan daha büyük bir erkek al derim.

8. Murat Can AKYOL

böyle olmasının bir zararı var mı? yada böyle olmaz mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

Başka cevap yok mu?

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Olur tabiki de ama biraz zaman ister.

10. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    sen eniyisi dişiyi götür kendisi seçsin

11. Murat Can AKYOL

Öyle bir sansim yok burdaki petshoplar kabul etmiyor zaten petshoplarda damizlik 2-3 tane oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

Daha net bilgi verebilecek olan?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

+ + + + + +

Sayfayı Paylaş