petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Biricik kuşumun cinsiyeti hakkında yardımcı olablir misiniz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ece TAN tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Tags:
  1. Ece TAN

Ece TAN Guest

2. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Yakından varmı beyaz ile pembe arası çünkü

3. Afşin

Afşin Guest

Bana fotodan dişi gibi geldi

4. Ece TAN

Ece TAN Guest

yüklemeye çalıiıyorum fakat yükleyemedim. Biraz daha uğraşacağım. İlgize teşekkür ederim hepinizin :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

https://www.facebook.com/photo.php?...0311326279329.358556.808429328&type=1&theater

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

Aslında yakından bakınca tüylerinin açık mavisi gibi burnunun rengi ama giderek açılıyor sanki renk.

5. gelsene33

gelsene33 Guest

2 aylık bir dişiye benziyor yanılıyorda olabilirim prof. arkadaşlar daha iyi bilir... Çok güzelmiş kuşunuz uzuuuuun ömürler versin rabbim...

6. Ece TAN

Ece TAN Guest

çok teşekkür ederim inşallaaaah..:) ama kuşumu aldığım zaten 3 3bck ay oluyo. :))

7. gelsene33

gelsene33 Guest

:confused: ilginç gözüme daha küçük geldide :)

açık vermeyin ece hanım keşke özelden yazsaydınız :D

8. Yusuf Akyüz

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz 5-6 aylık dişi.

10. Ece TAN

Ece TAN Guest

Bende oğlum diye seviyordum meğerse dişiymiş demekki:) Hepinize teşekkür ederim. gelsene33 bilemedim özelden yazmayı, kusuruma bakmayın :)) Yusuf bey linkiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.

11. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    İkinci fotoya bakarak dişi

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş