Karadeniz Pet

Birisi rainbow mu?dedi,küçük prensten selamlar

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar,hobihaneme yeni gelen küçük prensten bir kaç kareyi sizlerle paylaşmak istedim,Biraz yorgun ama Maşallahı eksik etmeyiniz,Selamlar
-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Son düzenleme:
Maşaallah Maşaallah Cihan abi... :) Çok güzelmiş ufaklık yakınımda olsan şöyle küçük bir tane alacağım senden ama uzaktasın... :)

Son düzenleme:
Maşallah, güzel kuşmuş, güle güle besleyin.
Rainbow mu dediler buna?

Tşkler Levent bey,evet orjinal Rainbow Levent bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Maşaallah Maşaallah Cihan abi... :) Çok güzelmiş ufaklık yakınımda olsan şöyle küçük bir tane alacağım senden ama uzaktasın... :)

Tşk ederim emrehancığım

Tşkler Levent bey,evet orjinal Rainbow Levent bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

Tşk ederim emrehancığım

Rica ederim abi :)

Ben yeşil renk göremedim bu kuşta. Belki fotoğrafta böyle çıktı.
Bazen yanıltıcı olabiliyor. Fotoğrafa bakarsam rainbow değil. Mavi spangle..

Levent bey bu violet yeşil olması şart değil, daha 1 aylık yavru ayrıca belgeli yani üreticideb aldım

Hayırlı olsun aradığını bulmuşsun sağlıkla Büyüsün ;)

Hmm tamam abi olur zaten henüz ispinozlar var onları akrabam istiyor yazın onlara vereceğim, nasip olursa yaza inşaallah abi, benim küçüklerin yerinede bunun gibi şirin bir ufaklık düşünüyorum, ayrıca sana çok teşekkür ederim abi :)

Son düzenleme:
Maşallah, gule gule besleyin.
Ilk tüyden sonra rengi iyice belli olur zaten.

Bana öğretilen rainbowda illa yeşil ve mavi renk olacak. Diğerleri başka bir sınıf oluyor sanırım.

Levent bey baba resimdeki gibiymiş,umudumuz ilerde böyle olması
GvD8jN.jpg

zmMPbO.jpg

rg1ln1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Maşallah.Güle güle besleyin.Keyifli hobiler.

Tşk ediyorum Uğur bey,daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Hayırlı olsun aradığını bulmuşsun sağlıkla Büyüsün ;)

Evet ercan bey sonunda aradığımı buldum, Bakalım bu küçük yaramaz tüy attıkça renk nasıl dönecek merak eidyorum,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Hmm tamam abi olur zaten henüz ispinozlar var onları akrabam istiyor yazın onlara vereceğim, nasip olursa yaza inşaallah abi, benim küçüklerin yerinede bunun gibi şirin bir ufaklık düşünüyorum, ayrıca sana çok teşekkür ederim abi :)

İnş yaz olsun hayırlısıyla emrehan yaparız birşeyler sen kaygı etme:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Maşallah, gule gule besleyin.
Ilk tüyden sonra rengi iyice belli olur zaten.

Tşk ediyorum Bünyamin bey,Evet ilk tüy sonrası renk dönüyor dediler, Bakalım inş sağlıkla büyüsün de, Daha iyileri sizlerin olsun.

Babası güzelmiş gerçekten. Umarım böyle olur ilerde..
Ben babasına da rainbow demem. Ancak bu konuda tartışma büyük zaten..
Nelere rainbow deniyor nelere denmiyor tam bir muamma..
Benim bildiğim: kuşun karnında mavi ve yeşil renk olacak. Kafası sarı olacak. Kanatlarında renk olacak ve siyah olmayacak.

Babası güzelmiş gerçekten. Umarım böyle olur ilerde..
Ben babasına da rainbow demem. Ancak bu konuda tartışma büyük zaten..
Nelere rainbow deniyor nelere denmiyor tam bir muamma..
Benim bildiğim: kuşun karnında mavi ve yeşil renk olacak. Kafası sarı olacak. Kanatlarında renk olacak ve siyah olmayacak.

İnş levent bey, Bu renk için violet rainbow diyorlar, çok örneğini görmedim ,Sanırım türkiye de orjinal yani saf ırk olarak bu işi yapan 5-6 kişiymiş zaten sizin derneğe de üyedirler.

Masallah Cihan Bey, hayirli olsun, cok tatli ... Gule gule besleyin

İnş levent bey, Bu renk için violet rainbow diyorlar, çok örneğini görmedim ,Sanırım türkiye de orjinal yani saf ırk olarak bu işi yapan 5-6 kişiymiş zaten sizin derneğe de üyedirler.

Evet gördüm bilezik numarasından Özgür'ün kuşu..
Belge de güzel olmuş. Keşke ırka rainbow yazmasaydı. :)

Önemli olan kuşu senin beğenmen Cihan. Güle güle besle.

Levent bey baba resimdeki gibiymiş,umudumuz ilerde böyle olması
GvD8jN.jpg

zmMPbO.jpg

rg1ln1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Tşk ediyorum Uğur bey,daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Evet ercan bey sonunda aradığımı buldum, Bakalım bu küçük yaramaz tüy attıkça renk nasıl dönecek merak eidyorum,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

İnş yaz olsun hayırlısıyla emrehan yaparız birşeyler sen kaygı etme:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Tşk ediyorum Bünyamin bey,Evet ilk tüy sonrası renk dönüyor dediler, Bakalım inş sağlıkla büyüsün de, Daha iyileri sizlerin olsun.
Çok çok teşekkürler abi sağolasın, iyiki varsın :)