Karadeniz Pet

Birisi rainbow mu?dedi,küçük prensten selamlar

Evet gördüm bilezik numarasından Özgür'ün kuşu..
Belge de güzel olmuş. Keşke ırka rainbow yazmasaydı. :)

Önemli olan kuşu senin beğenmen Cihan. Güle güle besle.

Evet özgür bey'in ama sadece saf ırk üretiyorum dedi, Renk döner dedi, Bakalım baba tonlarında olursa inş yeter:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Çok çok teşekkürler abi sağolasın, iyiki varsın :)

Ne demek emrehan biz burada abi kardeş aile gibiyiz.

Evet özgür bey'in ama sadece saf ırk üretiyorum dedi, Renk döner dedi, Bakalım baba tonlarında olursa inş yeter:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Ne demek emrehan biz burada abi kardeş aile gibiyiz.
Doğru söylüyorsun abicim :)

Cihan özgür cin bu konuda gerçekten profesyonel bir üretici. Ve kötü kuşunu görmedim. Kuş da rainbow zaten ki burda ne kuşlara neler deniyor kırık ingiliz oluyor yerli Çek oluyor felan sağlıkla keyifle büyüt. Eminim tüyden sonra daha da güzel bir delikanlı olacak

Cihan özgür cin bu konuda gerçekten profesyonel bir üretici. Ve kötü kuşunu görmedim. Kuş da rainbow zaten ki burda ne kuşlara neler deniyor kırık ingiliz oluyor yerli Çek oluyor felan sağlıkla keyifle büyüt. Eminim tüyden sonra daha da güzel bir delikanlı olacak

Tanıyormusunuz Ercan bey,kendiside sanırım yine bu alanda bilinen Haydar bey diye birinden almış,arkadaşım getirdi sadece rainbow var dedi,Bana dediği tüyden sonra bak rengine Kaygı etme dedi,yani samimi bir şekilde yaklaştı.Benimde içim rahat yani

Tanıyormusunuz Ercan bey,kendiside sanırım yine bu alanda bilinen Haydar bey diye birinden almış,arkadaşım getirdi sadece rainbow var dedi,Bana dediği tüyden sonra bak rengine Kaygı etme dedi,yani samimi bir şekilde yaklaştı.Benimde içim rahat yani

Haydar Karaçal özgür cin , umut Kılıç ve Recep bunlar zaten Türkiye'de ki rainbowcular. Haydar Karaçal Kanı ise hiç çekinme herkes anaçlarını ondan topladı :) tekrar diyorum tüyden sonra mükemmel olur bu

Haydar Karaçal özgür cin , umut Kılıç ve Recep bunlar zaten Türkiye'de ki rainbowcular. Haydar Karaçal Kanı ise hiç çekinme herkes anaçlarını ondan topladı :) tekrar diyorum tüyden sonra mükemmel olur bu

Ercan bey siz camiayı biliyormussunuz:) benim prensin babası Haydar bey'den alınma,inş resimleri ilerleyen zamanlarda paylaşırım

Maşallah hiç anlamam Rainbowdan.araştırma gereğide duymadım kuş güzel mi Güzel yeterli benim için Güle güle Besle insaallah

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] fotoğrafları neden kaldırdın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...simler/masallah-ilk-rainbow-yavrum-35721.html

Bu linkteki kuşa rainbow demişsiniz kafam karıştı. Cihan beyin kuşuna rainbow değil demişsiniz. Nasıl ayırt ediyosunuz?

Yukarıda açıklamıştım ben rainbow kriterlerimi. Bu uymuyor benim kriterlere..

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] fotoğrafları neden kaldırdın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Yukarıda açıklamıştım ben rainbow kriterlerimi. Bu uymuyor benim kriterlere..

Kafamı fazla karıştırmak istemedim,Levent bey o Yüzden kaldırdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:41 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

Son düzenleme: