Karadeniz Pet

Birisi Yardımcı olabilirmi?

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
Sevgili kardeşim diye başlardım birinin sorununu çözeceğim zaman
ancak bu sefer kardeşlerim diyorum.

site yönetiminden üyeliğimi banlamalarını talep ediyorum çünkü
insanlar bazen şaşırta biliyor yaptıkları ile sergiledikleri tavırlar ile
bu gune kadar kime yardımım dokunduysa hakkım helal olsun
hakkına girdiğim arkadaşlardan özür dilerim haklarını helal etmelerini isterim

bana ve siteme saygısı olmayan adamın sitesinde hiç bir işim olmaz
insanın ahlaklısı kafidir.

Her şey kuş ile ilgili hiç bir şey bilmeden site sahibi olmak değildir yada bişeyler bilmek değildir konu konu ahlak ve terbiyedir.

bütün üye arkadaşlardan özür dileyerek gidiyorum bol ve sağlıklı üretimler.

Sitede git gide yararlı kişiler azalıyor bana hergün özel mesajdan sorular geliyor Acemi üyeler doldu iyice .... Yolunuz açık olsun .... :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
:) beklediğim bir olaydı Ümit bey.. Gerçekten gitmenize hiç şaşırmadım. Zaten kendi sitenize yoğunlaşmaniz lazım sitenize girdim ancak yeni bi siteye girdiğimi anlamam biraz zaman aldı. İçerik olarak özgün olabilir ama tasarım olarak keşke farklı olsaydı. Bunu bi eleştiri olarak kabul edebilirsiniz :)

Bu sitede de banlanan banlanana demiştim sabah yakında tecrübeli üye kalmıcak:)

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bana cok yardimci oldum tesekkur ederim bilgilerinden cok fayladandim hayatinda basarilar dilerim

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Tecrubeli insanlarin siteden gitmesi cok kotu bi durum

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Umit bay bay

Ümit kardeş iyi insandır çok yardımı dokundu son 1 ayda bu giden kaçıncı iyi insan sağda solda bişeyler okudum ama site yönetimiyle kendi aralarında lakin kötü anlamda söylemiyorum yapıcınbi eleştiri olarak soylemekte fayda var yöneticiler sitede yada kendilerinde bişeyler arasa iyi olcak sanırım

Geri