petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

birkaç soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erol612 tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. erol612

erol612 Guest

herkese merhabalar...

Ben 11 nisanda bir muhabbet kuşu edinmiştim. Kuşum çok hareketsiz yani yem yiyor ama mamasını ve kumunu kullanmıyor, hep aynı yerde duruyor hiç hareketli değil sadece kuş sesi duyduğunda ötüyor... Ne yapmam lazım hareketlenmesi için bal falan mı verim ayrıca bir yem mi verim ? heykel gibi duruyor :( :confused:
    (2 ya da 3 aylık ) ve bu dişi mi erkek mi ? [​IMG]

hepinize şimdiden teşekkürler :)

2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    hareket etmeyen kuşunuz bu mu bir sağlık problemi yok gibi görünüyor maşallah...Arkadaşlar gerekli cevabı verecektir..bir de benim tintini yani erkek kuşumda senin dediğin gibi fazla hareketli değil ama ötmesi yerinde...

3. erol612

erol612 Guest

hep orada duruyor sabah 7 akşam 7 yemek yiyor o kadar :D ve nasıl oluyor bilmiyorum ama cidden tam 7 de yiyor :D

4. Yücel YETİMOĞLU

dakik adamın dakik kuşu yavru kuşlarn bünyesi zayıftır tam olarak alışana kadar öyle olması norml yemini suyunu eksik etmeyin siz cereyanda kalmasn o toparlanır

5. Yücel YETİMOĞLU

3 aylık yok bu kuş max 2dir , alıştıkdan sonrada sussun diye yalvarırsın .d demedi deme :)

6. erol612

erol612 Guest

:D pek dakik değilimdir :D umarım hareketlenir :) peki cinsiyeti ne bunun ?

7. Kemal ÇETİN

Yalnız o aynayı ya çıkarın ya üstünü kapatın...

8. erol612

erol612 Guest

neden çıkarayım ki ?

9. Yücel YETİMOĞLU

ayna kuşu salaklaştırır size alışmasını yavaşlatır

10. erol612

erol612 Guest

hadi ya demek bu yüzden böyle bu tamam çıkarırım :) cinsiyeti hakkında bilgi verebilir misiniz ?

11. Mehmet ŞEKER

cinsiyetini söylemek bu fotoyla biraz zor gibi...

12. erol612

erol612 Guest

nasıl bir fotoğraf çekim ?

13. Mehmet ŞEKER

Ceresini net gösteren flaşsız bir foto olması yeterli.

Sayfayı Paylaş