Karadeniz Pet

Birkaç sorum var (fotolu)

sadullah dinç

Meraklı Üye
1) eski erkek dişinin üstüne çıkmıyor diye erkeği değiştirdim
2)yeni erkek eskisiyle aynı ama yarım yaş küçük ve zayıf
3)nezaman eş olurlar
4)ve nezaman çifleşirler
5)erkek baskınmı ve bu erkek çifleşirmi ve sağlıklımı
6)erkek kafese ilk gelir gelmez dişi öpmeye çalıştı ve hep onun yanına gidiyordu
7)erkek çok ötlek kafesi elime alınca felan heömen sağa sola uçuyor
8)aynı tünekte hareketsiz duruyorlar ve genelde yanyanalar ama daha eş için belirtiler yok
9)dişinin kanat kırık yavru yapsa sorun olurmu bakımında

nGM2XN.jpg

B9P4JL.jpg

nGM2zB.jpg

Son düzenleme:
Eğer dişi erkeği kabul ederse çiftleşebilirler, yalnız dişi kuşun kafesine erkek kuş atarsanız dişi kafesi benimsediği ve kıskandığı için ya erkeği döver, dövmese bile ilk eşe atmada çiftleşmeyebilirler, ikinci bir kafes varsa dişiyi o kafese alıp, 15 gün ayrı bırakın, kuşlara mama verin, 15 gün sonra dişiyi erkeğin yanına atıp deneyin.

Erkek zayıf kalmış ve tüye girmiş anlaşılan tüyden çıkınca yağlandırıcı yemler ile kilo aldırın

Eğer dişi erkeği kabul ederse çiftleşebilirler, yalnız dişi kuşun kafesine erkek kuş atarsanız dişi kafesi benimsediği ve kıskandığı için ya erkeği döver, dövmese bile ilk eşe atmada çiftleşmeyebilirler, ikinci bir kafes varsa dişiyi o kafese alıp, 15 gün ayrı bırakın, kuşlara mama verin, 15 gün sonra dişiyi erkeğin yanına atıp deneyin.

ilk öncxe eş olmalarını beklemem gerekmiyomu daha belirtiler yok ne zaman olur bilmiyorum yardımcı olursanız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

Erkek zayıf kalmış ve tüye girmiş anlaşılan tüyden çıkınca yağlandırıcı yemler ile kilo aldırın

daha hiç yem yerken görmedim ki çekiniyormu daha 2 gün oldu değiştireli

ilk öncxe eş olmalarını beklemem gerekmiyomu daha belirtiler yok ne zaman olur bilmiyorum yardımcı olursanız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

daha hiç yem yerken görmedim ki çekiniyormu daha 2 gün oldu değiştireli

Yeni geldiği için olabilir alışır merak etmeyin dişi yerken oda yer

Zamanla olur ikiside verimli çağlarında görülüyor dişinin kanadının kırık olmasının da sorun olacağını düşünmüyorum

bide erkeğin sesi değişik çıkıyor sorun olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

Zamanla olur ikiside verimli çağlarında görülüyor dişinin kanadının kırık olmasının da sorun olacağını düşünmüyorum

nezamna eş olurlar abi erkek hiç kur yapmıyor sadece yanyana duruyorlar aradad dişi dövüyor

Erkek ortama alışsın hareketlenmeye başlayacaktır siz fazla rahatsız etmeyin yeter 1 hafta da eş alanda oluyor 1 ayda da 1 yılda da.

Geri