Karadeniz Pet

Birkaç Sorum Var Yardımcı Olurmusunuz ?

• Konbuyu başlatan tayfur
  • Başlangıç tarihi
T

tayfur

Guest
1.Kuşumu alalı 5-6 ay oldu elime geliyor ama durmuyor hemen geri uçup kafesine gidiyor neden olabilir
2.kuşun kafesindeyken yanına gittiğimde , elime aldığımda kanadında bir titreme oluyo hicbir anlam veremedim kesinlikle üşüme falan yok
3.Kuuşumun evin icinde kapının üzeri ve kafesin üzerinden baska bir yere konduğunu görmedim acaba neyden kaynaklanıyo ben istiyorum kafama konsun kanapeye gelip yanıma gelsin
4.Kuşun kafeste banyo aparatı yok ben bu kuşa nasıl banyo yaptırabilirim

Eğer bunlar düzelmesse ben kuşu değiştireceğim eğer yeni kuş alacak olursam cinsiyetini falan ne alayım önerilerinizi de yazarsanız sevinirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 09:38 --

Abi herkese cevap veriyosunuz bir bana mı vermiyosunuz !!
Kuş çok sıkıntı yapıyor değiştircem nasıl bişey alayım yardım
:( :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşu değiştirmene gerek yok.

kuşa ayırdığın zamana ve ilgine göre davranışları değişecektir.

banyo aparatına kafeste yer yoksa luzumuda yok. suluktan son derece güzel bi şekilde banyosunu yapacaktır.

kafesin büyükse arada sıcak yaz aylarında takarsın.

Peki teşekkürler fakat bu titremede huylanmaya başladım galiba kuş bana gelmeden önce korkutulmuş o yüzden titriyo .
Bu titreme geçermi acaba yoksa kanadında bir sıkıntı olarak kalır mı ?
Yakında kuşumun resimlerini de atarım :)

Suluktan pek banyo yapamaz nasıl yapsın. Ayrıca böyle kapı yerine takılan suluklar var. Onu takarsanız ek olarak orada yapar.

Geri