Karadeniz Pet

birkac yarayan egitim icin taktikler

• Konbuyu başlatan 34dilan34
  • Başlangıç tarihi
3

34dilan34

Guest
arkadaslar isimim arda isvicrede yasiyorum kus besleme konusunda sitedeki buyuklerimiz kadar tecrubeli degillim ama kendi gelistirdigim bir kac yontem uyguladim egitimleri icin ve is yaradi sadece paylasmak istedim

1- yaptiginiz mamayi kusunuz yemiyosa mamayi yemlige koyduktan sonra hafifce cok hafifce bal suyu ama cok az ve onun ustunede yem attin birraz yemleri yerken mamaminin tadina bakar hosuna gider bal sayesinde ve yer mamamsini ben boyle yapiyorum ve oluyo

2- taktiginiz yuvaliga girmiyosa yavru kus seslerini telefonunuza indirin yuvaligin icinde attin kisik sesle acin indirdiniz videolari icine de varsa maket yavru kus koyun ben oyle yaptim girip cikmaya basladilar

3- kusunuza bir oyuncak saglamak istyosaniz cevizin uzerine cok hafifce bal surun fazla surmeyin gagsina cok bulasinca rarhatsiz olur sonra o cevize bal surdukten sonra yemlige batirin kendiniz bir yem topu olusturmus olursunuz ve hem yemleri yerken donen cevizle oynama basliyo

4)kuslarima kur yapma videolarini dinlettigimde cosuyolar daha cok erkek ama zmanala disi buna karsilik vericek

sadece paylasmak istedim bunlari ise yaradigi icin eger yaptigim seylerde bir hata varsa bilgili arkadaslarin uyarilarini dikkatle dinlemezye hazirim herkes iyi gunler

Daha gelistirdigim yontemler var uygulamadim ise yararsa paylasicam yukardaki 4 yontemde uygulanmis ve olumlu sonuclar alinmnmistir saygilarimla arkadaslar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

Bu tarz farkli yontemi olan konu icinde paylasirsa sevinirim tessekurler

çok güzel bilgiler. benim minty de mama yemiyor ona bu şekilde yedirmeyi deneyeceğim. ayrıca yem topu da harika fikir mutlaka yapıcam.
çok teşekkürler

Geri