petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Birşeyler oldu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uğur ÖZTÜRK tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Uğur ÖZTÜRK

dişi kuşuma birşeyler oldu . eşini kaçırdık ve yuvalığı çıkardık şuan tek başına yaşıyor sürekli bağrıyor ötüyor aşırı derecede elimi uzattığımda kafasındaki tüylerini kabartıyor sanki elime kur yapıyor.

1)kuşum kızışmış mı ?
    2) kaç aylık
    3)erkek eş almam lazım mı
    4) eş aldığımda yuvalık takmam gerekiyor mu daha önceden 5 tane yumurta yapmıştı.

2. Onur TÜFEKCİ

kızışmış, erkek koyarsanız yumurta alırsınız ki anlaşırsa :)

3. Uğur ÖZTÜRK

kaç aylık olduğunu bilmiyorum petshopa götürüp kendisinin seçmesine izin vereceğim ama kaç aylık onu öğrenmem lazım büyük eş almam lazım

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşunuz 1 yasını gecmiş

5. Sevtap DERİN

Kızışmış 1 yaş civarı. Al bir tane daha yalnız kalmasın.

6. Ferhat Ekşiler

Benim eski kuşumda böyle hareketler yapıyordu kafesinde çıkarıncıda elime bir şeyler yapıyordu :D ama maalesef kuşu birisine verdim vermeseydim eş alırdım , çok iyi verim alırdım Bence sizde kuşunu eş alın ;)

7. Uğur ÖZTÜRK

yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

Sayfayı Paylaş