Karadeniz Pet

Birtanem..

• Konbuyu başlatan aleynaa
  • Başlangıç tarihi
A

aleynaa

Guest
14wg7l.jpg

Birtanecik kuşumun 4 yıl önce öldüğü gün bugun.. Çok tatlı çok cana yakındı konusmuyordu fakat 1 kez babacık dediğini duymuştum sanki. Onu saldıgımızda pencereler açık dururdu ve kaçmazdı birtanem <3 :( Hastaydı veterinere götürücektik ve bir baktık ölmüş ...

2epo9ds.jpg
Bu hasta halinin fotoğrafı sizce neden ölmüş olabilir :/
2wmje3a.jpg

Yeni kuş almayı düşünüyorum ve bu sefer aynı hatayı yapmak istemiyorum. Cereyanda kalmış olabilir mi ?

Üzücü bir durum..Resimlerde tüy dökümünde olduğu görünüyor..Muhtemelen ağır bir dönem geçirdi tüyden çıkamadı ve halsiz kalıp öldü..Üzücü bir durum..Bu tarz durumlar başımıza gelebiliyor..

Yeni kuş aldığınızda daha dikkatli davranırsanız uzun yıllar size arkadaşlık yapabilir..

ceryen olabilir vitaminsiz kalmış gibi duruyor ayrıca yani tek kuş dediğinize göre sosyal bir kuşta belki dışarıdayken yediği içtiği birşeyde dokunmuş olabilir..evde cıceklerden falan yediyse zehirlenmiş olabilir ama vitaminsiz kalmış ve keyifsiz bir durumdaymış..yenilerine kısmet inşallah şansınız tutar iyi kuş alırsınız..Selamlar..

çiçeklere hiç dokunmazdı , çoğunlukla ya masadan yemek yerdi yada pencereden dışarıyı izlerdi

benim mubişin aynısı sizinkisi gibi benimde aynı özellikleri taşıyor bahsettiginiz özelliklerin hepsi benim kuşumdada var. çok geçmiş olsun . Cere rengi dikkatimi çekti evet morarmış gibi

Geri