Karadeniz Pet

bisey soyleyin :(

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
59qMRd.jpg

dun aksamdan itibaren kusum artik yuksekte duruyo duvara kafesi monteledim.. ama bu kus beni delirtcek artik yaa yeter .s ac cikar beni diye yalvariyo suan delirdi resmen ama cikarinca da ya kapiya yada koltugun kosesine gidiyo. Benim ustumden ucuyo ama bi turlu bana gelmiyo. Delirtcek beni. Tum bu yalvarmalarina ragmen kafesi hic acmim mi napim bennnn. Ayrica bostayken de kafesine gitmiyo. Napicam bilmiyorum. Erkek kus erkek kus diye delirdim bu disi kuşumdan beter cikti

Çıkarma eline alışmadan. Kafesin içinde elinden yem yedir 2 hafta. Seni görünce eline gelmek için çıldıracak sonra. Üstelik kuşun alışması kısa sürse bile kendiliğinden uçup sana gelmesi 1-2 ayı bulur. Acelecisin benim gibi :)

Kuşun üstüne çok gidiyosun kafeste durmamasi çıkmak için yerinde durmamasi kuşun akıllı tam egitmelik kuş oldunu gösterir ama sen üstüne çok giderek ürkütüyosun kafesten çıkmak istedinde
kafesin kapisinia çmadan disardan havuc kesip 1parçasını uzat elinden birseyler yemesi sana güvenmesini saglar çıkartacan zamanda kafesin kapisini aç elini kapiya koy eline atlayip öyle çıksın çıktı zamanda hiç üstüne gitme umursama o yavas yavas sana yaklacaktir..

Kuşun üstüne çok gidiyosun kafeste durmamasi çıkmak için yerinde durmamasi kuşun akıllı tam egitmelik kuş oldunu gösterir ama sen üstüne çok giderek ürkütüyosun kafesten çıkmak istedinde
kafesin kapisinia çmadan disardan havuc kesip 1parçasını uzat elinden birseyler yemesi sana güvenmesini saglar çıkartacan zamanda kafesin kapisini aç elini kapiya koy eline atlayip öyle çıksın çıktı zamanda hiç üstüne gitme umursama o yavas yavas sana yaklacaktir..

Kafesin icindeyken havuc yiyo. Dun yedirdim daha rlime cikiyo kapisindayken ama elime konup ucup gidiyo.. bisure cikarmicam elimden bişiler yedirmeye calisicam. Baska napimki .s

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:21 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Çıkarma eline alışmadan. Kafesin içinde elinden yem yedir 2 hafta. Seni görünce eline gelmek için çıldıracak sonra. Üstelik kuşun alışması kısa sürse bile kendiliğinden uçup sana gelmesi 1-2 ayı bulur. Acelecisin benim gibi :)

Hemde nasıl

kafesteyken boynun arasini göbegini falan kaşı eline gelmeye aliştir diger türlü sana gelmesini istiyosan kafana omzuna vs o kuşun kendisine bagli sana guvendikce zamanla gelir benim kuşun egitim tamam daha 2 aylık sadece konuşma kaldi oda çat pat konuşmaya başladı..

kafesteyken boynun arasini göbegini falan kaşı eline gelmeye aliştir diger türlü sana gelmesini istiyosan kafana omzuna vs o kuşun kendisine bagli sana guvendikce zamanla gelir benim kuşun egitim tamam daha 2 aylık sadece konuşma kaldi oda çat pat konuşmaya başladı..

LPGAga.jpg

P3Gkk6.jpg

bak boyleyken yiyo mesela e bazen boynunu da kasittiriyo. Neyse ben butun yalvarmadina ragmen onu bisure cikarmim kafesten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

Simdi boynunuda kasidim :) yaa kasirken bide esniyo yaa yerim ben oglusumu :)

sadece zamana birak üstüne hiç gitme o sana gelicek bol bol konuş onla sadece

Ilk aldigimda benim kusumda oyleydi benden kaciyorudu hic gelmiyordu kafestede kaciyordu sonra hergun elimden yem vermeye basladim 2-3 hafta bunu tekrarladim sonra disari saldim disarida vermeye basladim ole ole elime alisti. Kusun ucup bana gelmesi falanda 2-3 ay surdu anca alisabildi simdi tepemden inmio :D

Açtığın konulardan gördüğüm kadarıyla kuşu çok boğuyorsun. Değil kuş insan olsa yine insana alışmaz bu durumda. Kuş bu! Laftan sözden anlamaz. Hislerine hitap etmek ruhunu okşamak gerek.

Son düzenleme:
Geri