Karadeniz Pet

Bişeyler yapmaya çalışıyor 4 çiftim ama hala yavru alamadım :()

MelancholyMan

Yeni Üye

il başta kafes iç yapısı boyleydı değiştirdim arkadaşlar hangisi daha iyi eskisi miyoksa yenisi mi tüneklerin ....

Birde arkadaşlar erkekğimi değiştirdim bugun eski erkek dışı yaklaşıyordu vuruyordu erkeğe bunlar iyi anlaşıyor birbirlerini operken gördüm birde bu tünekleri değiştirirken baya bir rahatsiz ettim bir sorun olurmu ... üretim hane videoları izlerken hep boyleydı tünekler diye böye yaptım ... şimdiden Teşekkurler ..

Son düzenleme:
Yuvalığın önündeki konarga yok galiba. İnce olan tüneği yuvalığın ağzına yakın biryere getirebilirseniz iyi olur bence.

Yuvalığın önündeki konarga yok galiba. İnce olan tüneği yuvalığın ağzına yakın biryere getirebilirseniz iyi olur bence.
teşekkurler abi yarın kendim yapacağim yuvalığa delik acıp... bide soru sormak istiyorum çok çift değiştirdim tek sıkıntım eş tutmaları oda olmadı bundan önceki çiftim eş tututu dışı yuvalıkla ilgilenmeye başladı ve dışı öldü ayağına felç dustu :( bu erkekği daha yeni aldım bugun baktım eve getirir getirmez öpüşüyolar bir iki defa gördüm inşallh olur ne yamam gerekir

teşekkurler abi yarın kendim yapacağim yuvalığa delik acıp... bide soru sormak istiyorum çok çift değiştirdim tek sıkıntım eş tutmaları oda olmadı bundan önceki çiftim eş tututu dışı yuvalıkla ilgilenmeye başladı ve dışı öldü ayağına felç dustu :( bu erkekği daha yeni aldım bugun baktım eve getirir getirmez öpüşüyolar bir iki defa gördüm inşallh olur ne yamam gerekir

Haftada 1-2 gün mama takviyesi,haftada birkere yem kabına bir çay kaşığı nijer eklemek,rahatsız etmemek.Gerisi onlara kalmış.

Geri