petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit Bit Bit ! >:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş5 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ne yaptıysam şu bitler gitmedi az once kolumdada vardı limon bana bulaştırdı
    limonu nasıl bitlerden kurtarıcam sinir oldum !!

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    dostum kafesın ıcıne sıgara ızmarıtı koy 3-5 tane onun kokusuna ne karınca nede bıt pıre gelıyor kusun uzerındekı bıtlere ıse gazlı bıt spreyı almanı onerırım bıtten kurtulduktan sonra kafes dıbıne sıgara ızmarıtı koymaya devam edebılırsın

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    kafes ve ekipmanları sıcak su ile yıkamalısın.
    Kuşa ise vilmectin alıp 1 damla enseden derisine damlatırsan bitten eser kalmayacaktır.
    geçmiş olsun.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
  5. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ben kafesi ve bütün aksesuarları haftada bir pazar günleri yıkıyorum sıcak su ile sonra yemlik ve suluk hariç hepsine bit ilacı sıkıyorum kafesin tabanını pazar günün ayrı birde perşembe günü yıkıyorum sadece tabanını ama ve en son bit ilacı sıkıyorum kuşa da haftada iki kez sıkıyorum mis gibi ne bit var ne pire ilaç olarak avimec var ensesine damlatılıyo avispray var sprey olarak ve avidust var toz olarak avimec iyidir ensden bir iki damla tık bitlerden eser yok

#6 Rassien, 31 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş