petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit bulaşırmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Kuş tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Kuş

Herkese günaydın

Arkadaşlar yengem hastanede çalısıyo dün bır hasta gelmıs evınde papağan bakıyomuş kadının kirpikleri bit dolmuş yüz tane öldürmüş doktor ama bir türlü temizleymemiş çok sayıda yumurta yapmışlar bütün kirpikleri yakmışlar ...Bizim kuşlarımızdan böyle bişey bulaşırmı benim bildiğim kuş biti insana geçmez bilgisi olan var mı ?

#1 Hakan Kuş, 30 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2013
  2. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam tavuğun köpeğin ineğin geçiyor da kuşun niye geçmesin bence geçer :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Buğra

Buğra Guest

Bit ve pireler kedi ve köpeklerin vücut ısıları bizden yüksek olduğu için bizi tercih etmezler ancak evi bunlar sarmış ise yumurta bırakıyorlarsa önlem alınmaz ise bizlerde geçer

4. Akif GÜZEN

Çok düşük bir ihtimal. Bildiğim kadarı ile insana geçse de yaşamını sürdüremez.

5. Hakan Kuş

bende 50 çift güvercın var bır gun olsun geçtıgını bılmem ama hastahanedekı vaka çok acayıp doktor duymustum ama böyle bişey gormemiştim diyor :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunda bit insana bulaşır mı

,
  2. papağandan bit bulasirmi

,
  3. muhabbet kuşunda bit insana geçermi