Karadeniz Pet

Bit-pire sorunu acil yardim

Tolga KARLI

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar dun gece yuvaligi kontrol ederken 2 tane bit gordum kuslari yavrulari rahatsiz ve huzursuz ediyor buna nasil bir cozum bulabilirim yavrumun en buyugu 20 gunluk yardimlarinizi cozumlerinizi bekliyorum?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Kimsenin yardimci olacagi bir fikri de mi yok ?

Şu sıralar ben de aynı dertten mustaribim. Avispray aldım ancak pek bir etki etmedi. O bit-pire kısa sürede çoğalıyorlar ve diğer kuşlara bulaşıyorlar. Ben haftada 3 kez ilaçlıyorum kuşları şu anda ama hala kuşların üzerinde dolaşıyorlar. Bize de bulaşmasından korkuyoruz.

Şu sıralar ben de aynı dertten mustaribim. Avispray aldım ancak pek bir etki etmedi. O bit-pire kısa sürede çoğalıyorlar ve diğer kuşlara bulaşıyorlar. Ben haftada 3 kez ilaçlıyorum kuşları şu anda ama hala kuşların üzerinde dolaşıyorlar. Bize de bulaşmasından korkuyoruz.

Kuşlardaki bit insana bulaşmıyo diye biliyorum

pire gibi geldi bana ama bilmiyorum bir tane değil gece çıkıyorlar 21 günlük en büyük yavrum yeme düşssünler o zaman ilgilenicem sprey yavrulara zarar verir diye bekliyorum ama bana bulaşmadı yinede bilmiyorum tabi

Kus biti gece cikar ve sALdirirlar normali ölumcu deil ama cogu zararli kusta zayiflamaya neden olur insana gecmez

Geri