Karadeniz Pet

Bit ,Pire

Vilmectin (10-15TL), ardap sprey (orjinali 60TL), biyodust pudra (10-15TL).

Tedavi amaçlı vilmectin 2 günde bir toplam 4-5 kez birer damla ense derisine.. Sonrasında koruma amaçlı senede 3-4 kez..

Ardap 20-30 günde bir hem kuşlara hem kafes içine 2-3sn. süreyle

Biyodust folluk ve tava altına temizlik yaptıkça serpebilirsin.

Geçmiş olsun kardeşim.

bu set doğru mudur?

Biyoteknik Avimec 10 Cc 33575180 - n11.com
Chrysamed Insektisit 500 Ml Haşere Ilacı 23964610 - n11.com
https://www.mybestpetshop.com/biyoteknik-biyodust-500gr-dışparazit-tozu-p-6827.html

ikinci ürün ardap yerine kullanılır mı?
ardap çok pahalı çünkü..

aman dıkkatlı kullan
kesın cözum bır daha bit pire gormezsın kafesde :)

Kullandik abim siringayla 2 ser damla , etraftaki yuvalardaki bitler icinde etkili olabilecekmi ? Dun aksam anlayamadim kuslar in durumunu , ispinozlar cok ucusuyorlar butun pitasayi karistiriyorlar ispinozlardan sogudum zaten hic bana gore degilmis :)

öncelikle geçmiş olsun.. konuyu yeni görme şansım oldu.. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abinin bahsettiği ürünleri kullandım şimdi yok gibi bişey..istersen kısa bir özet gecebilirim size de..

öncelikle geçmiş olsun.. konuyu yeni görme şansım oldu.. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abinin bahsettiği ürünleri kullandım şimdi yok gibi bişey..istersen kısa bir özet gecebilirim size de..

vilmectin kullandım fakat kuşların üstüne gelmesini engelliyor sadece tünek ve folluklarda bit gözlemliyorum hala , oda spreyle gececek sanırım

vilmectın ve ardap düzenli ve bilinçli kullan

Vilmectin aldım tavsiye üzerine ama şırınga ile vermekten tedirginim,acaba kulak çöpünü MÜ?ıslatıp kuşumun ensesine sürsem?birde Bayer marka ilaç vardı?ona da iyi dediler

Aslında tedirginim ben biraz enseye damlatmaya peki suya nasıl kullanılıyor,uygulama nasıl?

doğada ki kuşlar yuvaya sigara izmariti taşırlar zehirli izmarit parazit oluşumunu engeller muhabbet kuşlarındada izmarit kesilip küçük parçalar kalinde atılabilir.

Geri