petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit Spreyi Nasıl Kullanılır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 21 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    yuvaya talaş koydum ama bit yapar diyorlar bu yüzden 6-7 ay önce bit spreyi almıştım ama kuşlarıma sıkıp kafeslerine koyduğum zamanda tüylerini kabartıyorlar neden olabilir? yoksa bit spreyi bozulmuş olabilir mi birde spreyi sıkacağım zaman kaç cm uzaktan sıkmalıyım haftada kaç kere sıkayım? BİR KAÇ HAFTA ÖNCE dişi ve erkek kuşumun gözüne yanlışıkla bit spreyi sıkmıştım peçeteyi ıslatıp kuşlarımın gözünde 5-10 dk beklettim şu an görünürde bir şey yok

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ben ardap kullanıyorum. Koruyucu olarak 2 ayda bir 30-40cm. mesafeden hem kafes içine hem kuşun üstüne doğru sıkıyorum.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. bit spreyi nasıl kullanılır