petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit spreyinin tarihi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Shewolf00 tarafından 30 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0

Kusun hem ishal hem cok kasiniyor evde bu spreyden var ama tarihi gecmis sıksam sorun olurmu ishali etkilermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Yardimci olan yokmu

#1 Shewolf00, 30 Mart 2016
    Son düzenleme: 30 Mart 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Geçmiş olsun. İyi olur inşallah kuşun. Açtığın konulara baktım. elinden geleni yapıyorsun. daha da yapılacak pek bişey yok.
    Bir spreyinin tarihinin geçmiş olması çok sorun değil. İshal açısından sorun oluşturmaz ama kuşun keyfini kaçırabilir. zaten huzursuz şu anda, canı yanıyor.
    Her kaşınan kuşta bit parazit olduğu anlamına gelmez. Kontrol ve tespit etmelisin. Parazit için gerekirse başka ilaçlar da var.

3. Shewolf00

Shewolf00 New Member

Beğenileri:
    0
    Allah razi olsun insallah sagolun.parazite baktim ama bisey goremedim oyle 5 dkya bi kasinmiyor bir saatte bir falan dediginiz gibi simdilik huzurunu kacirmamak en iyisi

Sayfayı Paylaş