Karadeniz Pet

Bit spreyinin tarihi ?

Shewolf00

Yeni Üye

Kusun hem ishal hem cok kasiniyor evde bu spreyden var ama tarihi gecmis sıksam sorun olurmu ishali etkilermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:59 --

Yardimci olan yokmu

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. İyi olur inşallah kuşun. Açtığın konulara baktım. elinden geleni yapıyorsun. daha da yapılacak pek bişey yok.
Bir spreyinin tarihinin geçmiş olması çok sorun değil. İshal açısından sorun oluşturmaz ama kuşun keyfini kaçırabilir. zaten huzursuz şu anda, canı yanıyor.
Her kaşınan kuşta bit parazit olduğu anlamına gelmez. Kontrol ve tespit etmelisin. Parazit için gerekirse başka ilaçlar da var.

Geçmiş olsun. İyi olur inşallah kuşun. Açtığın konulara baktım. elinden geleni yapıyorsun. daha da yapılacak pek bişey yok.
Bir spreyinin tarihinin geçmiş olması çok sorun değil. İshal açısından sorun oluşturmaz ama kuşun keyfini kaçırabilir. zaten huzursuz şu anda, canı yanıyor.
Her kaşınan kuşta bit parazit olduğu anlamına gelmez. Kontrol ve tespit etmelisin. Parazit için gerekirse başka ilaçlar da var.

Allah razi olsun insallah sagolun.parazite baktim ama bisey goremedim oyle 5 dkya bi kasinmiyor bir saatte bir falan dediginiz gibi simdilik huzurunu kacirmamak en iyisi

Geri