Karadeniz Pet

Bitli çerez

• Konbuyu başlatan mert1226
  • Başlangıç tarihi
M

mert1226

Guest
ARKADAŞLAR YİNE BEN.. :D BENİM ÇEREZ VE ÇITIR İKİ KUŞUM KAŞINIP DURUYORDU. BENDE GİTTİM PARAZİT (BİT) İLACI ALDIM... SONRA EVE GELİNCE KANATLARININ ALTINA İKİ FISS SIKTIM.. SONRASINDA HAYVAN BENDEN KORKTU İYİCE ... YAKLAŞMIYOR BANA .. BİDE SIKINCA ÜŞÜYORR..YARDIMMM!:confused::confused:SİZCE DOĞRUMU YAPTIM ??

hocam siz biraz erken davranmış olabilirsiniz öncelikle emin olun parazitin varlığından bunun için isterseniz gece kafesi komple tülle kaplayın bikaç dk karanlıkta bekleyin ve bakın bit varsa yüksek ihtimalle tülde görünecektir

benimki de ayaklarını ve kafasını kaşıo ben de tedirgin oldum ne sıklıkla kaşınırlar? sprey de sıkamam ki daha 2 aylık zaten ele gelmio 3 günlük kuş var mı başka yöntemleri?

Ben küçükken o ilacı yanlış kullanmıştım kuşu öldürmüştüm daha da kullanmadım banyoyla rahatlıyor kuşlar

sirkeli suda banyo yapsın bnce :) b nmkide kaşınıyo yarın bi banyo zamanı herhalde

Merak etmeyin bitlense bile insanlara bulaşmaz tolga arkadaşım sizde yanlış bilgi vermeyin lütfen sirkeli suyla kuş yıkanmaz