petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bitli çerez

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mert1226 tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. mert1226

mert1226 Guest

ARKADAŞLAR YİNE BEN.. :D BENİM ÇEREZ VE ÇITIR İKİ KUŞUM KAŞINIP DURUYORDU. BENDE GİTTİM PARAZİT (BİT) İLACI ALDIM... SONRA EVE GELİNCE KANATLARININ ALTINA İKİ FISS SIKTIM.. SONRASINDA HAYVAN BENDEN KORKTU İYİCE ... YAKLAŞMIYOR BANA .. BİDE SIKINCA ÜŞÜYORR..YARDIMMM!:confused::confused:SİZCE DOĞRUMU YAPTIM ??

2. mert1226

mert1226 Guest

Bit veya pire bize geçermi ??

3. Furkan TOPALOĞLU

hocam siz biraz erken davranmış olabilirsiniz öncelikle emin olun parazitin varlığından bunun için isterseniz gece kafesi komple tülle kaplayın bikaç dk karanlıkta bekleyin ve bakın bit varsa yüksek ihtimalle tülde görünecektir

4. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    benimki de ayaklarını ve kafasını kaşıo ben de tedirgin oldum ne sıklıkla kaşınırlar? sprey de sıkamam ki daha 2 aylık zaten ele gelmio 3 günlük kuş var mı başka yöntemleri?

5. Emre ERTURK

Benimkide ayni hocam bnde anlayamadim

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben küçükken o ilacı yanlış kullanmıştım kuşu öldürmüştüm daha da kullanmadım banyoyla rahatlıyor kuşlar

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    sirkeli suda banyo yapsın bnce :) b nmkide kaşınıyo yarın bi banyo zamanı herhalde

8. kenan

kenan Guest

Merak etmeyin bitlense bile insanlara bulaşmaz tolga arkadaşım sizde yanlış bilgi vermeyin lütfen sirkeli suyla kuş yıkanmaz

Sayfayı Paylaş