Karadeniz Pet

Bizde bi meşhur olalım dedik :)

• Konbuyu başlatan Selahattin GÖKTAŞ
  • Başlangıç tarihi
S

Selahattin GÖKTAŞ

Guest
ur49h.jpg

ur4bp.jpg

ur4d6.jpg

ur4dy.jpg

ur4fj.jpg

ur4g6.jpg

ur4gx.jpg

ur4hb.jpg

ur4j8.jpg

ur4k2.jpg

ur4km.jpg

Özellikle kendini kaşıttığı fotoğrafa bayıldım :) mest olmuş

Zamanında bana çeyrek altın takmıştın hatırlarsan.

ha şimdi ben onu takıyorum
th843.jpg

bütün kızlar toplandık pozu :) erkek kuş yok mu hiç ?

kaçan erkek kuşlar bize gelmiyo abi ya :) açık maviyle yeşil olanı buldum yoksa bi tane kızım vardı :)

dua edinde bi tane olmadı 2 tanede damat buluyum :)) yoksa bana eş aldırmıyolar bizimkiler malesef.

evet öyle yeşili bugün sahiplendirdim. diğerleride büyük bi heyecanla evden kaçan erkek kuşlar bekliyorlar :D

sizde bu şans varken gelir onlarda :)

valla abi ya sarı yeşil parçalı bişey bırak sen kesin bize gelir zaten :) inşallah bi gün benimde damadım olacak :)

morumsu mavi gibi olanın rengi çok güzelmiş maşallah :) aynısının erkeği var bende

maşaallah bir yakışıklı şart olmuş

benim kuşum da yanağını okşayınca sanki donuyor böyle :)

maşallah hepside güzel kıskaçlik yapmayın arkadaşlar lutfen :)

ama siz tartışırken ben kuşların hepsini alabilirim d:

morumsu mavi gibi olanın rengi çok güzelmiş maşallah :) aynısının erkeği var bende

teşekkürler herkese :) ya o morumsu olanı mor diye almıştım zaten ama ışıktan öyle duruyormuş eve gelince çok bozulmuştum :) ama onu tekrar vermeye kıyamadım tabiki :)

teşekkürler herkese :) ya o morumsu olanı mor diye almıştım zaten ama ışıktan öyle duruyormuş eve gelince çok bozulmuştum :) ama onu tekrar vermeye kıyamadım tabiki :)

Güzel kuş bende tam mor var mosmor :) yalnız kavgacı anlaşamıyor ırk renk ayrımı olsa gerek :D bosver bu da cok sirin