petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bizim erkek sasirtti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aydin.dikal tarafından 18 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ilk once yaptigim salma sizce nasil olmus eksiklerim var biliyorum tamamlayacam insallah ama size asil sunubsormak istiyorum benim 2 seneden beri baktigim ciftin erkegi salmaya attiktan sonra yeni aldigim ciftin erkeginne kurkar yapiyor yeni erkek gagaliyor ama fayda etmedi surekli onun pesinde daha yeni yaptim 1saatte bunlar oldu acaba duzelirmi bizim erkek (mavi olan ) cunki esi olan sari kusum da onun pesi sira gezip duruyor ?20161018_192324.jpg20161018_192345.jpg

2. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    34
    Kuşların durumu hakkında bişe diyemem ama
    Kafesin kapısı nerde acaba ?
    Ve bence yuvalık girişlerine hazır yuvalıktaki gibi tünek takın böyle girebilirlermi bilmiyorum veya nasıl girerler çok zorlanırlar girerlerse de diye düşünüyorum acemiyim üstadlar net cevap vereceklerdir ama.

3. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin tambortasinda telle baglafin o yuzden fotoda gozukmuyodur

4. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Erkege kur yapan erkegi degistirin mumkunse. Bence salma guzel olmus. 3 cift daha kus alabilir. Alan uygun
    Ancak suluk ve yemlik agizlarina tunek koyun kuslar rahat rahat su icsinler. Ayrica yuvalik girislerine de tunek koyun ki kuslar girebilsin

5. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Degistirin derken ne yapmam gerekiyor 3 cift kus bunlar bu olay surekli devam edermi peki ​

6. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Bence yatay kullansanız daha kullanışlı olur eni az olduğu için ve tüm kuşlar yukarda durmak isteyecek güvenli olduğundan yatay olursa daha rahat uçar gezerler

7. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Yer cok kaplar ve bayada bi isciligi var diye dikey yaptim

8. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    89
    Bu arada erkeğe kur yapan kuşu aldıysanız muhtemelen ilk eşi kur yaptığı erkeğin renginde olabilir bu nedenle yapıyordur

9. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Bende oyle dusundum cunki sari olan kus disi ve onun esi ama o gitti disiye benzeyen erkege kur yapiyo

10. Cem Açıkgöz

Cem Açıkgöz Active Member

Beğenileri:
    148
    Kuşların hepsi niye telde çok merak ettim. Fotoğraf çekerken birşeydenmi rahatsız oldular yoksa tüneklermi rahat değil. Aslında bencede yatay olsaymış daha kullanışlı olabilirmiş.

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah bereketli olsun inşaallah güzel olmuş elinize sağlık

Sayfayı Paylaş