petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bizim Kuşun Akvaryumdaki Keyfi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan ŞAHİN tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle Yeni Site Tasarımını Çok Beğendim Hayırlı Uğurlu Olsun Üyesi de Bol Olsun Konuya Gelecek Olursak Bizim Maviş Hava Kabarcıklarından Dolayı Hareketlenen Lepistes Akvaryumundan su içip İçine Bile Düştüğü Oluyo Bunun Balıklar İçin Ve Kuşum İçin Zararı Varmı

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    üşür hasta olur..sonuçta suya düşüyor..

3. Nilgün BULUT
    Gizli

Baliklarin suyunda dışkısından ve yem artıklarından oluşan bakteriler kuşunuza zararli olur.bence buna izin vermeyin.sonunda üzülmeyin.düsmesini birakın o sudan icmesine bile izin vermeyin.

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

balıkların kakalarını yutarsa hasta olabilir. ve pis su ıcıyor sa zarar verebilir cunki balıklar kakalarını bile yer bezen... bu kuş için zarar veren bir durum olabilir.

5. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    kus icinde baliklar icinde zararli bir durum hepsi hastalanabilir..

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım sonuçta hayvanlar dirençli olabilirler diye düşünmüştüm yanlış evet zaten şuan hapşırık var burnundan su gibi şeyler çıkıyor onun dışında kuş canlı neyi olabilir '??

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    üşümüş hastalanmış..burnundan su gibi çıkanlarda sümük :( vitamin verin ılık yerde tutun

Sayfayı Paylaş