Karadeniz Pet

Bizim mubişlerin malzeme dolabı

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
v786u.jpg
[/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ne ustam yok yok , petshop gibi olmuş valla :)

Biraz meraklıyım faydalı değişik ne varsa denemek istiyorum sonuçta böyle bir manzara çıkıyor.

Helal olsun ne deyim :) Ben koca Antalya'da süpervit bulamadım :(

merak ettim o dolapta olmazsa olmazın nedir :) ?

Helal olsun ne deyim :) Ben koca Antalya'da süpervit bulamadım :(

İnternetten sipariş edebilirsiniz,veterinerden alabilirsiniz yada bir forumda karamanlı eczanesinden bahsediliyordu belki orda vardır.
Antalya-da veteriner ilalar satan eczane?, Kpek Bakm ve Sal - Petarkada

KARAMANLI ECZANES - ANTALYA

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

merak ettim o dolapta olmazsa olmazın nedir :) ?

vitaform,süpervitforte,vitakraft.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

v786u.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi maşallah ne güzel ne ararsan var da aman dikkat tarihlerini takip et geçik olur farketmezsin okadara malzeme arasında :)

bir çok vitamin ve besinden bahsediliyor bu forumda fakat dolabınızda üzüm şekeri diye bir şey var o nedir duymadım hiç ?

bir çok vitamin ve besinden bahsediliyor bu forumda fakat dolabınızda üzüm şekeri diye bir şey var o nedir duymadım hiç ?

Hayvanlarda geliştirilmiş sonuçlar alınmasına yardımcı olan vazgeçilmez bir enerji kaynağı besin maddesidir.
Bu ürün efor harcanmasından sonra hayvanın gücünü kısa süre içinde yeniden toparlamasına yardımcı olmaktadır.
Kedilere 1 kahve kaşığı, köpeklere 6 kahve kaşığı,güvercinlere 5 kahve kaşığı show zamanı 10 kahve kaşığı, salma kuşlara 100 ml suya 1 kahve kaşığı verilir.

Özetle soğuk havalarda vucudun ısınmak için fazla enerji yakması,
aşırı efor sarfettikten sonraki yorgunluklar gibi durumlarda hayvana canlılık enerji vermesi için verilir.Bir nevi ballı çubuk yemin sağlıklı ve daha etkili bir alternatifi.
Olmazsa olmaz değildir.

oo ustam cok güzel kuşlar ne güzel bayram ediyor.

Devlet hastanesinin altındaki benzin istasyonunun karşısında tarım eczanesi var orda bulunuyor.