Karadeniz Pet

Bizim mubişlerin malzeme dolabı

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
usta biotin ne alaka?

İnternetten sipariş edebilirsiniz,veterinerden alabilirsiniz yada bir forumda karamanlı eczanesinden bahsediliyordu belki orda vardır.
Antalya-da veteriner ilalar satan eczane?, Kpek Bakm ve Sal - Petarkada

KARAMANLI ECZANES - ANTALYA

Teşekkürler. Bir çok eczaneye gittim, depoyu sorgulattım ama yok. Bir kaç veteriner de dolaştım, ağır ilaç bulunması zor falan dediler. Bir de Karamanlı Eczanesine bakayım inşallah vardır.

usta biotin ne alaka?

Dişi erkek kuşun kanadını yolmuştu kendim için kullandığım biotinden azar azar verdim 10 günde eskisinden daha iyi çıktığı gibi iki kuşunda tüyleri renkleri parlaklaştı yani çok işime yaradı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Teşekkürler. Bir çok eczaneye gittim, depoyu sorgulattım ama yok. Bir kaç veteriner de dolaştım, ağır ilaç bulunması zor falan dediler. Bir de Karamanlı Eczanesine bakayım inşallah vardır.

Ağır ilaç felan değil vitamin sadece.

bende görünce şaşırdım normalde insanlar için diye :)

extra bir durum içindi ama tüy gelişimi ve renk parlaklığı isteniyorsa verilebilir azar azar günlük zaten diğer kompleks vitaminlerin içeriğindede az miktarda biotin kullanılıyor bu yoğun oluyor verince.

Kuslarımızı doğal ve sağlıklı beslersek bunların bir çoğuna ihtiyaç duymayız lakin tedbirli olmakta da fayda var...

Amin.
Ürünlerin çoğu doğal zaten bira mayası üzüm şekeri yem kalamar vs.. sadece vitamin ve antibiyotikler sentetik o da gerekli