Karadeniz Pet

Bizim Obur

Gökhan DURUKAN

Yeni Üye
Merhabalar.Pazar günü Fikret kardeşimden 40 günlük "para" isimli kuşu aldım.Çocuklar ismini obur olarak değiştirdi.

1.resim

Lom81Z.jpg

2.resim
Qgm8vg.jpg

Resim 3

lzmRBg.jpg

Buda Bonus :)
nGZ9W5.jpg

Güzel yorumlarınız için tşk ederim.Saygılarımla

Son düzenleme:
Oy oy oy en sondaki muhabbet kuşu ne kadar tatlı maşaallah... Kuşunuzada maşaallah gerçekten tam obur olacak

Tşk ederim Yusuf hocam.o da tam bir obur.Sık Sık yem yiyor Emrah hocam.Biz farkında değiliz ama büyümüş demen sevindirdi beni.

duruşu falan güzelleşmiş iyice pofuduk duruyodu hep:)

Çağırınca gelmiyor daha ama bizdende korkmuyor.Yavaş yavaş alıştırıyorum.Sağlam poz verdi 3.resimde :)

maşallah kuşunuzu biraz gözlemleyin ilk fotodaki gibi genellikle kabarık duruyor mu ? iyi forumlar dilerim :)

1. fotografta kaşınma sonu fotograf çektim.Şu aralar çok sık kaşınıyor.İlaç aldım ancak yavru olduğu için tüy çıkartabilir diye kullanmadım.

kaşınma normaldir sıkıntı yok , ilaç kullanmanıza fazla gerek yok birde markası ney sprey mi ? birde fazla küçük değil 4-5 aylık felan kuş.

Biyokimya nın spreyi aldım. Kuşu kacarli rumuzlu arkadaştan aldım. Satış linkini pm den Size gönderiyorum.Saygılarımla

gayet güzel şimdilik spreyi kanatlarının altına sıkabilirsiniz. göze felan sakın gelmesin ama :)

Son düzenleme: