petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bizim Yakışıklıya arkadaş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper Parlak tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Alper Parlak

Alper Parlak New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2.5 aydır bizde olan erkek olduguna emin oldugum sizinde görmenizi istediğim yakışıklım bize çok fazla içi ısınmadı nasip ben bana alışmadı diye onu atamam bizim evin bir üyesi oldu sonuçta en azından ömrünü güzel yaşasın istiyorum onun ona bir eş hayat arkadaşı almayı düşünüyorum :)
    Bu sıralar almalımıyım yoksa biraz daha bekleyeyim mi? Yavru dişi almayı düşünüyorum ayrıca 1 ay civarı ayrı kafeste tutup sonra birleştireceğim.

#1 Alper Parlak, 26 Aralık 2015
    Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  2. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    bence eş al kuş yetişkin zaten göz halkaları belirginleşmiş kuşun 2-3 aylıktan büyük dişiyi erkeğin yaşına göre al

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuş yaklaşık 4 aylık erkek. Yanına dişi alma durumu tamamen sana bağlı. İstersen şimdi al, istersen 3-4 ay sonra al. Güle güle besle.

4. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Onu bunu bilmem :D benim kuşu çalmışsınız aynısı bu
    1 aylık bir dişi olgunlaşma süreci açısından çok küçük kalır.kuşunuzun yaşına göre alın biraz daha büyük olabilir .

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Maşallah delikanlıya. Eş alabilirsiniz şimdiden. Hatta eşini kendinin seçmesine imkan verilirse daha çabuk sonuç alınabilir.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Maşallah hakikaten yakışıklı. Umarım bu gence iyi bir prenses bulursunuz:)

#7 enderundepderun, 26 Aralık 2015
    Son düzenleme: 26 Aralık 2015
  8. Alper Parlak

Alper Parlak New Member

Beğenileri:
    0
    üretici bir arkadaş bulup kendisinin seçmesine izin vereyim yada pet shoptan kendi anladıgım kadarıyla bir güzellik alıp getireyim öylede alışır heralde nasıl yapmalıyım sizce ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Gerçekten birbirine çok benziyor maşallah çok güzel :)

9. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Pet shoptan almanızı tavsiye etmem alıyorsanızda gerçekten sağlığına dikkat etmelisiniz. tüyleri ,hareketliliği,mantar olup olmadığı vs. ve özellikle cinsiyeti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

TEŞEKKÜR EDERİM :D dimi çok benziyorlar.

10. Alper Parlak

Alper Parlak New Member

Beğenileri:
    0
  11. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    alıştıramam nedeniniz bence 4 aydan fazla büyük olması bu arada alışmama değil benim bir arkadaşım 1 yıldır uğraşları sonucunda kuşunu alıştırmıştı 30 40 günlük kuşları rahatlıkla alıştırılır diye düşünüyorum çevremden gördüğüm kadarıyla,.

12. Alper Parlak

Alper Parlak New Member

Beğenileri:
    0
    zaten 2 aylıkken almıştım geldiğinde daha çok korkaktı o konuda baya bir azaldı ben zaten aceleci değilim ya alışmasada sıkıntı değil ama alıştırma söyle bir oyuncağı var o elimde veya da üzerimde olduğu olduğu sürece yanımdan ayrılmıyor o olmayınca gelmiyorda aslına bakarsan bizim kuşla aramızda olan sorun az görüşmemiz :D

Sayfayı Paylaş