Karadeniz Pet

Bizim Yakışıklıya arkadaş

Alper Parlak

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar 2.5 aydır bizde olan erkek olduguna emin oldugum sizinde görmenizi istediğim yakışıklım bize çok fazla içi ısınmadı nasip ben bana alışmadı diye onu atamam bizim evin bir üyesi oldu sonuçta en azından ömrünü güzel yaşasın istiyorum onun ona bir eş hayat arkadaşı almayı düşünüyorum :)
Bu sıralar almalımıyım yoksa biraz daha bekleyeyim mi? Yavru dişi almayı düşünüyorum ayrıca 1 ay civarı ayrı kafeste tutup sonra birleştireceğim.
O73Vl0.jpg

GopPJy.jpg

65lr1N.jpg

Son düzenleme:
bence eş al kuş yetişkin zaten göz halkaları belirginleşmiş kuşun 2-3 aylıktan büyük dişiyi erkeğin yaşına göre al

Kuş yaklaşık 4 aylık erkek. Yanına dişi alma durumu tamamen sana bağlı. İstersen şimdi al, istersen 3-4 ay sonra al. Güle güle besle.

Onu bunu bilmem :D benim kuşu çalmışsınız aynısı bu
1 aylık bir dişi olgunlaşma süreci açısından çok küçük kalır.kuşunuzun yaşına göre alın biraz daha büyük olabilir .
lvYgrJ.jpg

Maşallah delikanlıya. Eş alabilirsiniz şimdiden. Hatta eşini kendinin seçmesine imkan verilirse daha çabuk sonuç alınabilir.

Maşallah hakikaten yakışıklı. Umarım bu gence iyi bir prenses bulursunuz:)

Son düzenleme:
üretici bir arkadaş bulup kendisinin seçmesine izin vereyim yada pet shoptan kendi anladıgım kadarıyla bir güzellik alıp getireyim öylede alışır heralde nasıl yapmalıyım sizce ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Onu bunu bilmem :D benim kuşu çalmışsınız aynısı bu
1 aylık bir dişi olgunlaşma süreci açısından çok küçük kalır.kuşunuzun yaşına göre alın biraz daha büyük olabilir .
lvYgrJ.jpg

Gerçekten birbirine çok benziyor maşallah çok güzel :)

Pet shoptan almanızı tavsiye etmem alıyorsanızda gerçekten sağlığına dikkat etmelisiniz. tüyleri ,hareketliliği,mantar olup olmadığı vs. ve özellikle cinsiyeti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

üretici bir arkadaş bulup kendisinin seçmesine izin vereyim yada pet shoptan kendi anladıgım kadarıyla bir güzellik alıp getireyim öylede alışır heralde nasıl yapmalıyım sizce ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Gerçekten birbirine çok benziyor maşallah çok güzel :)
TEŞEKKÜR EDERİM :D dimi çok benziyorlar.

alıştıramam nedeniniz bence 4 aydan fazla büyük olması bu arada alışmama değil benim bir arkadaşım 1 yıldır uğraşları sonucunda kuşunu alıştırmıştı 30 40 günlük kuşları rahatlıkla alıştırılır diye düşünüyorum çevremden gördüğüm kadarıyla,.

alıştıramam nedeniniz bence 4 aydan fazla büyük olması bu arada alışmama değil benim bir arkadaşım 1 yıldır uğraşları sonucunda kuşunu alıştırmıştı 30 40 günlük kuşları rahatlıkla alıştırılır diye düşünüyorum çevremden gördüğüm kadarıyla,.

zaten 2 aylıkken almıştım geldiğinde daha çok korkaktı o konuda baya bir azaldı ben zaten aceleci değilim ya alışmasada sıkıntı değil ama alıştırma söyle bir oyuncağı var o elimde veya da üzerimde olduğu olduğu sürece yanımdan ayrılmıyor o olmayınca gelmiyorda aslına bakarsan bizim kuşla aramızda olan sorun az görüşmemiz :D

Geri