Karadeniz Pet

Bizimkiler

• Konbuyu başlatan Aysetursak
  • Başlangıç tarihi
A

Aysetursak

Guest
Bu benim dişi kuşum şirine:
60304589_orginal.jpg

60302675_orginal.jpg

60308603_orginal.jpg

Bu da evimizin yakışıklısı lokum:
60309476_orginal.jpg
60303057_orginal.jpg

Çok teşekkür ederim :) ben de seyretmeye doyamıyorum

Maşallah kuzum benim çok tatlılar. Sen erkek kuşu değiştirin mi sanki başkaydı? Ya da başkasıyla karıştırıyor olabilirim. :)

Çok sağolun :) bi de torun sevebilsem başka bi şey istemem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Değiştirdim sevtap abla. Yeşil bi kuşum vardı ama zavallıcık. Bi sabah bi uyandım küçücük bedeni kafesin tabanında cansız. Çok üzüldüm bi önceki gün de hiçbir şeyi yoktu neşesi yerindeydi ne oldu anlamadım

Çok sağolun :) bi de torun sevebilsem başka bi şey istemem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

Değiştirdim sevtap abla. Yeşil bi kuşum vardı ama zavallıcık. Bi sabah bi uyandım küçücük bedeni kafesin tabanında cansız. Çok üzüldüm bi önceki gün de hiçbir şeyi yoktu neşesi yerindeydi ne oldu anlamadım

Oy kuzum benim çok geçmiş olsun. Bu kuş çok güzel ama maşallah. İnşallah en yakın zamanda yavru alırsın :)

İnşallah :) peki seninkiler ne yaptı en son yumurtlamışştılar sanki

Maşallah şirine oldukca güzelmiş :)

Maşallah. Şirine poz vermeyi seviyor galiba

Bilmez mi :) ne şebeklikler yapıyo fotoğraf makinesini elime alınca :) o da biliyo foruma resimlerini koyacağımı tabi :D

dişi çok güzel maşallah.

yerim ben bunlari ikisi de coook tatli, cok guzel bi cift olmus ins en kisa zamanda torun da seversin canim. Bu arada sirine gercekten cok fotojenikmis bi bizimki fotograf cektirmeyi sevmiyor galiba, ne zaman telefonu elime alsam "cekmesene kardesim!!" der gibi telefona atliyor, yavrumun o yuzden kafes disinda dogru duzgun fotografi yok. :(

yerim ben bunlari ikisi de coook tatli, cok guzel bi cift olmus ins en kisa zamanda torun da seversin canim. Bu arada sirine gercekten cok fotojenikmis bi bizimki fotograf cektirmeyi sevmiyor galiba, ne zaman telefonu elime alsam "cekmesene kardesim!!" der gibi telefona atliyor, yavrumun o yuzden kafes disinda dogru duzgun fotografi yok. :(

Ben aslında çokonun fotoğraflarını çok sempatik buluyorum bence poz vermeyi sevmese bile fotojenik