petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bizimkilere mama yaptim cok sevdi buyrun tarifi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve UMUT AYYILDIZ tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bugin kuslarima mama yaptim ck cok cok sevdiler resmen kapistilar :).
    Sizede tarifini veriyim bi deneyin isterseniz bazi arkadaslarimizin kuslari mama sevmiyor denemekten zarar cikmaz :).
    Buyrun
    Finger biskuvi
    İrmik
    Nijer tohumu
    Yem
    Kus kumu
    Yumurta
    Havuc
    Maydanoz sapi
    Karnabahar

Evet arkadaslar malzemeler bunlar ben goz karari yaptim havuc karnabahar maydanoz sapi kullandim guzel oldu gorunumu cokda sevdiler bayildilar isterseniz deneyebilirsiniz
    Gorusleriniz varsa alabilirim :)
    Tesekkurler saygilar

2. Gokay Akgul
    Gizli

Bi fotoğraf da koysaniz hic fena olmazdi hani :))

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Birazdan koyarim
    Saygilar

4. Samet Çağlar
    Gizli

arkadaş ne varsa koymuş :D

5. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    biraz öyle oldu ama gayet severek yediler ve bence gayette besleyici tabi düşünceler farklı olabilir

saygılar

6. Furkan ÇETİN
    Gizli

Güzel olmuş , gayette besleyici bir mama çiftleşmiş kuşlar için yumurta kabuğunu toz haline getirerek mamanın içine koyabilirsiniz.

7. Sinan ÇELİK
    Gizli

Elinize sağlık :)

8. Yiğit ERDİK
    Gizli

Kuşlarınız güzel bir ziyafet çekmiş :)

9. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    hepinize teşekkür ederim arkadaşlar
    bu arada Furkan bey yumurta kabugunu ben koymuyorum çünkü yumurta kabugunun üstündeki mikrop tuvalette yoktur o derece kirli ve pistir hatta bazı yumurtalarda tavuk dışkısı bile olurki mikrobu siz düşünün diyeceksinizki kaynatıyoruz efendim kaynatsakta çıkmayabilir mikroplar ölmeyebilir ben bunun için yumurta kabugu koymuyorum tabi bu benim düşüncem yinede fikriniz için teşekkür ederim
    bu arada kuşlarım çiftleşmedi ama inşallah :D
    saygılar

Sayfayı Paylaş