Karadeniz Pet

bogaz kısmında şişlik yardım resimli

okan67

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi muhabbet kusumun acaba gögüs kısmında bı sıkıntı mı var sankı sıslık var gibi geldi bana elime aldıgımda sankı daha once yoktu direk dikkatimi gögüsü çekti
daha once yumurtladıgı ıcın zayıf dusmustu bırde sankı bı sıkıntı varmıs gibi geldi sizce bi sıkıntı varmı

138464.jpg

3eb06a.jpg

4.jpg

138464.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

Fikri olan yok mu

Son düzenleme:
Eğer dediğiniz rahatsızlık sa internette muhabbet kuşları ile ilgili bi tedavi yöntemi göremedim sizin bildiginiz ilac yöntem var mı

Levent abi'nin dediği gibi sıkıntı yok , benim kuşta bu şekilde..

Okan bu kuş sağlıklı görünüşü de normal. Hollanda olduğuna göğsü biraz şiş..

abi sankı daha önce bu kadar sişlik yoktu kuluckada oldugu ıcın mı anlamadım bılmıyorum ama bı sıkkıntı yok dıyorsanız yoktur teskkur ederım bılgılerınız ıcın

Olası bir durumda ilaç tedavisi olarak ne yapmak gerekir arakdaslar bu hastalık için bilgisi olan varmı peki

Olası bir durumda ilaç tedavisi olarak ne yapmak gerekir arakdaslar bu hastalık için bilgisi olan varmı peki
dişi kuşlar kuluckada kılo verırler gozunuz o sekılde alıstı sanırım.kuluckadan sonrada uygulanan dıyete gore hızlıca kılo alabılırler.sızın kusunuzada oyle olmus bıraz hafıf yaglanmış kuşunuz salmada bol bol ucurun.hala yaglarını erıtemezse suyuna lımon ve sadece sarı darı yaglarını erıtmesıne yardımcı olur.maşallah kusunuza hayırlı uretımler

Okan bu kuş sağlıklı görünüşü de normal. Hollanda olduğuna göğsü biraz şiş..
Gayet sağlıklı ve iyi duruyor. Maşallah.

dişi kuşlar kuluckada kılo verırler gozunuz o sekılde alıstı sanırım.kuluckadan sonrada uygulanan dıyete gore hızlıca kılo alabılırler.sızın kusunuzada oyle olmus bıraz hafıf yaglanmış kuşunuz salmada bol bol ucurun.hala yaglarını erıtemezse suyuna lımon ve sadece sarı darı yaglarını erıtmesıne yardımcı olur.maşallah kusunuza hayırlı uretımler

kuşu dısarı cıkardım kus ucamıyor pat yere dusuyor sankı vucudunu tasıyamıyor ucus kanatları herseyı normal bence bu kusun gögüs kısmında bı sıkıntı var 2 tane daha muahbbet kusum var onların gögus bolgelerı ole değil

kuşu dısarı cıkardım kus ucamıyor pat yere dusuyor sankı vucudunu tasıyamıyor ucus kanatları herseyı normal bence bu kusun gögüs kısmında bı sıkıntı var 2 tane daha muahbbet kusum var onların gögus bolgelerı ole değil
tamam işte yaglandıgından ucamıyor kus kafa küçücuk kalmıs govde yaglanınca ucamamasının sebebı kanat ve kuyruk deıl yaglanmıs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

vucdu agırlastıgı ıcın tasıyamıyr bu yuzden yere hemen :)
korkulacak bısey yok farklı bı kafese alıp yemını sarı darıya cevır suluguna bı gun lımon damlat bıgun sadece su bı bos bı dolu yanı mama kesınlıkle yasak bu surede(mamanı kendın yapıysan mısır unu cok yaglanma yapar hbrın olsun bu arada onuda belırteyım) tahmınımce bır ay bu sekılde erır gıbı daha erken zayıflarsa tabı eskı duzene gecebılırsın ve hergun salman ıyı olacak ucamasa bıle kanat cırpmasında fayda var

tamam işte yaglandıgından ucamıyor kus kafa küçücuk kalmıs govde yaglanınca ucamamasının sebebı kanat ve kuyruk deıl yaglanmıs

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

vucdu agırlastıgı ıcın tasıyamıyr bu yuzden yere hemen :)
korkulacak bısey yok farklı bı kafese alıp yemını sarı darıya cevır suluguna bı gun lımon damlat bıgun sadece su bı bos bı dolu yanı mama kesınlıkle yasak bu surede(mamanı kendın yapıysan mısır unu cok yaglanma yapar hbrın olsun bu arada onuda belırteyım) tahmınımce bır ay bu sekılde erır gıbı daha erken zayıflarsa tabı eskı duzene gecebılırsın ve hergun salman ıyı olacak ucamasa bıle kanat cırpmasında fayda var

tesekkur ederım dedımlerını harfıyen yapacam

Bu kusta bir şey yok erkek iyi besliyor maşallah

Geri