petshop
petshop

                   

  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

    Notu Gizle

Boğazın nefes alırken şişip inmesi? :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 6 Haziran 2014 başlatılmıştır.

  1. Emire Yıldız
    Çevrimdışı

    Emire Yıldız New Member

    Katılım:
    6 Şubat 2014
    Mesajlar:
    82
    Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar, lütfen bana bu konuda yardımcı olun. Veterinerler anlamıyorlar. Tylan adlı antibiyotiği kullanıyorum. Kuşumun burun akıntısı ve astımı vardı. Burun akıntısı durdu ama astım belirtileri ve kuyruk titremesi, nefes alıp vermede sorun ve boğazın inip inip kalkması gibi belirtiler var. Bugün Tylan'ın 5.günündeyim. Bu ilacın kullanım süresini uzatmam gerekir mi, yoksa kesmeli miyim tedaviyi? Başka yapabileceğim bir şey var mı? İlaçtan dolayı kuşun boğazında bir sorun oluşmuş olabilir mi?

    -- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

    Kuşum 9 yaşında.
     
  2. CNK TC
    Çevrimdışı

    CNK TC New Member

    Katılım:
    4 Mart 2014
    Mesajlar:
    1.171
    Beğenileri:
    4
    Kuşunuz yaşlanmış artık ama astım olduğunu düşünüyor iseniz avi astım kullanmanızı tavsiye ederim.
     
  3. Emire Yıldız
    Çevrimdışı

    Emire Yıldız New Member

    Katılım:
    6 Şubat 2014
    Mesajlar:
    82
    Beğenileri:
    0
    Aviastım ilaç bile değil. Hiçbir işe yaramıyor ki o. :/
     

Sayfayı Paylaş