Karadeniz Pet

Boncuğumun banyo keyfi

Kocaman Kocaman maşaallah boncuğa balıklama dalıyor :)

ilk defa yazıyorum bi kuşa. maşallah hakikaten. ne güzel hemen zıpladı suyun içine. nasıl alıştırdınız acaba böyle? benim kuşu alıştırmaya çalışıyorum. yazılanları deniyorum ama hiç alışamadı :/

ilk defa yazıyorum bi kuşa. maşallah hakikaten. ne güzel hemen zıpladı suyun içine. nasıl alıştırdınız acaba böyle? benim kuşu alıştırmaya çalışıyorum. yazılanları deniyorum ama hiç alışamadı :/

genelde ılık su koyuyorum kabın içine bide ben kafesine takmıyorum hep böyle dışardayken yaptırıyorum ilk başlarda daha az giriyodu tabi zamanla alışacaktır bi de böyle içine yeşillik atmayı deneyebilirsin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

Elma sirkesi ve karbonat koyabilirsiniz (öneri)

olabilir tabiki ama gözüne felan kaçarsa belki kötü olur diye hiçbişey koymuyorum ama aklımda bulunsun teşekkürler :)

yeşillik falan koydum da hiç ilgilenmiyo benimki. hala spreyle biraz su sıkabiliyorum üstüne. o da hoşuna gitmiyo normal olarak. biraz daha uğraşayım bakalım. teşekkürler cevabınız için :)

yeşillik falan koydum da hiç ilgilenmiyo benimki. hala spreyle biraz su sıkabiliyorum üstüne. o da hoşuna gitmiyo normal olarak. biraz daha uğraşayım bakalım. teşekkürler cevabınız için :)

onu benimki de sevmiyo belki musluğu hafif açıp orda yıkanmasını da sağlayabilirsin seninki de belki onu sever :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:37 -->-> Daha önceki mesaj 01:36 --

Hic bir sorun olmaz her zaman kullanirim ben banyo suyuna

bende deniycem ozaman mutlaka teşekkürler