Karadeniz Pet

Boncugun kafesi ve tünegi

Ecrinsude

Meraklı Üye
Bakalim begencekmisiniz...Yorumlara önerilere acigiz...
wL1Prb.jpg

KrZLr1.jpg

e7Mmza.jpg

KgZlab.jpg

x92Xyr.jpg

eXLWAj.jpg

wbJ830.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
MaşAllah her şeyiyle güzel fakat ipli oyuncaklardan mümkün olduğunca uzak duralım. İpleri didikleye didikleye daha saçaklı gevşek bir hale getirebilir ve ipler ayaklarına boyunlarına takılabilir. Bunun dışında her şey çok güzel görünüyor.

hayrına birisi düzeltsin paylasımı ben telden giriyorum uzun sürer yapmam :)

Çok güzel hocam benim eski büyük bi kafesim var onu siyaha boyamaya karar verdim tüneklerde süper 10n/5y

................................................................................................................

Son düzenleme:
İnsanın senin evde kuş olası geliyor bravo hocam süper görünüyor

Cook tesekkürler
Demekki boncugumun rahati yerinde

sonuna kadar karşıyımm şu merdivenlereeeeeeee arkadaş yapmayınn ya kuş oyun için onun arasından geçmeye çalışıyo arada sıkışıyo bu sitede arkadaşların başına geldii hatta birinin annesi yetişmeseydi ölecekti mubişcan

boncuk çok rahat edecek belki kafesten bile çıkmaz artık ? :D

Herşey çok güzel de, kafesin tabanındaki gazete kağıtları olmamış..
cık cık cık!..

Gazetenin üstünde kus kumu var temizlemesi kolay oluyor...ne önerirsiniz peki.?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

Herşey çok güzel de, kafesin tabanındaki gazete kağıtları olmamış..
cık cık cık!..

sonuna kadar karşıyımm şu merdivenlereeeeeeee arkadaş yapmayınn ya kuş oyun için onun arasından geçmeye çalışıyo arada sıkışıyo bu sitede arkadaşların başına geldii hatta birinin annesi yetişmeseydi ölecekti mubişcan

Merdivenin üstünde sürekli... o kadar cok seviyorki...hic arasina girdigini falanda görmedim... Tesekkürler

anladım teşekkürler :) kafes gerçekten güzel ve büyük. bayaa büyük gözüküyor daha doğrusu içinde ufacık kalmış :)

tünek çok uzun.uzunlamasına değilde enlemesine iki tane koy.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

pardon.alttaki fotoya bakmamışım.kafesin dizaynı güzel.mantıklı olmuş.böyle kalsın değiştirme hiç

Resimler eklenilmiştir konuya,
Ayrıca çok güzel kafes düzeniniz var çok beğendim.

anladım teşekkürler :) kafes gerçekten güzel ve büyük. bayaa büyük gözüküyor daha doğrusu içinde ufacık kalmış :)

Resimler eklenilmiştir konuya,
Ayrıca çok güzel kafes düzeniniz var çok beğendim.

Cok tesekkürler fotolar güzel oldu simdi :)
Valla kafes icin elimden gelen bu boncuguma ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:23 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Kaç TL te aldiniz kafesi

Almanyadayim ben buradan aldim 60€