petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boncuğun urunun şimdiki hali :( (umutsuz)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aleynaa tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. aleynaa

aleynaa Guest

Birtanemin şuan ki hali... Dediğim gibi tekrar tekrar büyüyor uru , sürekli kendini kabartıp duruyor , uçamıyor , hafif ishal gibi sanırım vakti geldi ... Ayrıca gaga taşı olmasına rağmen kafesininin boyasını kemiriyor. Sizce yaşar mı ? Ne yapmalıyım , elimden bir şey gelse keşke ..

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    ur hariç sağlıklı duruyor bence pozitif düşünün. dedim ya bizim kuş 2 defa üstesinden geldi.

3. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Fucidin isimli bir krem var. Eczanede 5 lira gibi bir fiyata satılıyor. Onu urun üstüne mümkünse geceleri sürün. Geceleri dememin sebebi karanlıkta kuşun o kremi kemirmesini önlemek için. Fucidin oldukça etkili bir kremdir. Kanama ve yaralanma durumlarında da kullanabilirsiniz. Kendim kullandığım için gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

4. aleynaa

aleynaa Guest

ama bilmiyorum bizim kuş üstesinden gelebilicek mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

furacin aldık biz veteriner onu önerdi sabah akşam sürüyorduk fakat hiç bir fayda etmedi , tek değişiklik ur tekrar büyüdü

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    gelicek bence çok iyi baktığınız belli boyaları söküyorsa galvaniz boyasız kafes alın . ben hep boyasız kafes tercih ediyorum.

6. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun bence üstesinden gelir. destek olun yanında olun ki kendısını yanlız hıssetmesın

7. aleynaa

aleynaa Guest

teşekkürler bir umut işte :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

her gün düzenli olarak konuşmaya çalışıyorum ama beni pek umursadığını sanmıyorum

8. Kıvanc Karadeniz

Geçmiş olsun , umarım üstesinden gelir..

9. aleynaa

aleynaa Guest

umarım teşekkürler

10. tbirol34

tbirol34 Guest

Belinay Aksoy bnm kusumunda sırtında ur cikti veterinere goturdum ne oldugunu anlamam icin desmem kesmem lazim dedi bnde olmesini göze alamadim. İlac yazdilar iki tane agzindan bir damla antibiyotik sabah aksamda fucidin krem suruyorum. Iyilesme goremedim 2nci gundeyim o kisim sarili olmaya basladi iyilesirmi hic bilmiyorum. Olmesini istemiyorum. Ne yapmaliyim cok enerjik konusuyor yemini yiyor tuvaletini yapiyor ama krem surmem ve ilac vermemden rahatsiz kiziyor o anlik sonra duzeliyor. Gecermi ne yapmalıyım yardim arıyorum

11. murat özmen

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir

12. ibrahim çopur

ibrahim çopur New Member

Beğenileri:
    0
    Salmomix kullanin ayrica ur dediginiz bölgeyi elma sirkesi ile gunde 2 3 defa silerseniz geçeceğini dusunuyorum gecmis olsun

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

13. tbirol34

tbirol34 Guest

Sirkenin yaktigini soyluyorlar cani yansin istemiyorum salmomix ise yarar mi diosunuz

14. ibrahim çopur

ibrahim çopur New Member

Beğenileri:
    0
    Salmomix gördüğüm kadariyla bu hastalik için direnci arttiriyor ama tek başına bi care değil şuanda cani yanmiyor mu saniyorsunuz :(

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Sayfayı Paylaş