petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boncukla, Fıstığın Yeni Kafesi, bazı geliştirme düşüncelerim.

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve Furkan AYKAÇ tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Furkan AYKAÇ

Beğenileri:
    1

Şimdi Trabzon'da ve Çorum'da çifthane kafes çeşidi bulamadım, sonunda bir kafes buldum 40 lira gibi bir fiyata aldım. Bir takım eksiklikler var alt bölmesinde tepsi yok, bu bir hayli problem bunu bir şekilde çözmeyi düşünüyorum, o alt plastik kısmı keserek oraya uygun tepsi bulabilirmiyim ? Yada alternatif bir fikir verebilirseniz memnun olurum.

2. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Biliyorum bu kafesi iş görür bir kafes , aslında bende düşünüyorum alt tepsi yapabilirsek çok iyi olacak. :)

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    bu kafes zaten yanlardan mandallı olması lazım mandal kaldırıldında zaten üstte ızgara altta tepsi kalıyor. Tepsiye geçme modeli extraran tepsiye gerek yok

PADISAH bunu beğendi.
  4. Furkan AYKAÇ

Beğenileri:
    1
    Kafes ebatları baya büyük olduğu için sadece tepsiyi temizlemek daha mantıklı geliyor mandallardan açmadan...

5. Furkan AYKAÇ

Beğenileri:
    1
    Aynen kardeşim koca kafes temizliği yarı yarıya kolaylaşır.

PADISAH bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş