Karadeniz Pet

bonnie yem böcekli çıktı

Ömer Macit

Emektar Üye
almıs oldugum bonnie marka kus yemi içi alabildiğine böcek dolu firmayada mesaj atıcam haberiniz olsun dostlar dikatli olun

almıs oldugum bonnie marka kus yemi içi alabildiğine böcek dolu firmayada mesaj atıcam haberiniz olsun dostlar dikatli olun

1 yıldır yem konularında söylüyorum.bonnie almayın.eskiden kaliteli yemdi.paketi filan gerçekten kaliteliydi.içinde boyalı ekmekte yoktu ve hollanda dan itahl geliyordu.şimdi yemin açık yemden farkı yok.içinde boyalı ekmekler var.paketi dandik.ve türkiyede üretiliyor:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:49 -->-> Daha önceki mesaj 13:48 --

versele laga al geç.şuan için en kalitelisi o ülkemize gelen yemler içinde.avrupada olsak bir ton daha iyi yem varda buraya gelmiyor

vitakfart alıyorum Uğur bey ama pahalı diye karsıtıyorum 2kg yakın bosa gitti şimid güvercinler yer mi böcekli yemi zarar verir mi güvercinine veya tavuk yer mi

vitakfart alıyorum Uğur bey ama pahalı diye karsıtıyorum 2kg yakın bosa gitti şimid güvercinler yer mi böcekli yemi zarar verir mi güvercinine veya tavuk yer mi

vitakraftın tek çeşit yemi var şuan türkiyede.onuda her kuş yemiyo.mesela bende var 1kg evde duruyor öyle.hiçbir kuşum yemedi o yemi nedense.
güvercini bilmiyorum ama tavuk yer.

sokak kuslarına dökerim o zaman benim kuslarım severek yiyorlar vitakfartı ama alıskınlar uzun yıllardır yiyorlar

Açılmamış iki paket bonnie yem vardı elimde aklıma kurt düşürdünüz :eek:

Açılmamış iki paket bonnie yem vardı elimde aklıma kurt düşürdünüz :eek:

benim gibi karısım yapıp vercekseniz önce ayrı bir kaba dökün kontrol edin direk vermeyin kusa veya karısıma döküpte temiz yeminizide ziyan etmeyin bende 2kg böcekli yem var suan aksama doğru parka götürcem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:03 --

Bonnie Kanarya Yemi içerisinde böcekler çıktığı şeklindeki şikayetiniz bana iletildi. Ürünün ambalajının arka yüzündeki seri ve son kullanma tarihlerini iletmenizi rica ederim. Bozuk olduğunu belirttiğiniz ürünün içeriğini fotoğrafladıysanız bana ileteilirseniz çok sevinirim.
Ayrıca size konuyla ilgili ulaşabileceğim bir telefon numarası iletebilirseniz en kısa sürede size ulaşacağım.

Sorunu ilettiğiniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla

Veteriner Hekim

gelen cevap bu sekilde dostlarım ama üzerinde fazla durmadımm yemide parktaki kuslara döktüm serceler yiyorlardı güvercinde gördüm yiyen iyi forumlar dilerim üretiminiz bol olsun iyi ramazanlar