petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boş olan Yumurtalar ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve korkmaz256 tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim erkek kusumun boyumu kısa bilmiyorum ilk kuluçkalarımı onuda bilmiyorum ve benim erkek dişiyi dölliyemiyor heralde çünkü bir kaç defa çiftleşirken gördüm baktım yakından heralde deliği tutturamıyor bi o yana gidiyor bi bu yana ve dölleyemiyor heralde birde popo kısmındaki tüyler biraz bol sanki ama dişi çiftleirken orayı iyice açıyor ama erkek deliği bulamıyorrrrr şimdide dişi 3-4 gün oldu yuvayı kemiriyor yumurtlicak bende kontrol edip bosmu bakcam ama %85 bos yani bilmiyorum ama bakacaz sorum su yumurtalar bossa yumurtaları alimmi ve alırsam birdaha ne zmn yumurtlar TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

guncelllll

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk kuluçkasıysa boş cıkar

Sayfayı Paylaş