Karadeniz Pet

boş yumurta

• Konbuyu başlatan ugur33
  • Başlangıç tarihi
U

ugur33

Guest
arkadaşlar merhaba. kuşlarım 20 gun önce yumurtla bugun kontrol ettım 5 yumurta da boş. sizce yumurtaları ben mı alayım yoksa dişi atarmı. bundan sonra yumurtlar mı. yumurtlarsa yıne bos cıkarmı. yardım lütfen

Kusun popo tuyleri ve tunekleri kontrol et. Tunekler saglam olsun. Tuyler de asiri siki olmasin ki yumurta dollensin.

tünekler plastık tünek. erkek cıflesırken dusmustu. sebeb bu olabılır mı?

Tahta olmasi daha iyi olur. Sanmiyorum.

yumurtaları alırsam dişi strese girer mi ? birde tekrar ne kadar süre geçer çiftlerşmeleri için

Sanmam. Ciftlesme kuslara bagli. Hemende olabilir aylar sonrada. Nijer ve mama verin ki islem hizlansin.

bugun bos yumurtaları alacam altından. inşallah strese girmezler.

Dişi yine yumurtladı ama kontrol ettim yine boş. Erkekşe anlaşıyolar. Eğiliyor ama erkek tam çıkamıyor üstüne yada sonunu getiremiyor. Fiziksel olarak kuşlarda bir sorun yok. Sizce ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:34 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

cevaplarınızı bekliyorum acil

arkadaşlar benım kusun altındada bes yumurta var.ıkısı dolu.erkek kusu yumurta kırdığı ıcın ayırdım.daha sonra hergun yarım saat bırlestırdım bu sırada cıftlestıler.çıftlesmeden sonrakı yumurtalar dolu cıktı.son uc yumurtada cıftlesmme olmaadıgı ıcın boslar.her yumurtadan sonra kuşların cıftlesmesı doluluk oranını yukseltıyor.

Geri