petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boş Yumurta?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Arslan tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar.Çiftimin ilk kuluçkadaki yumurtaları boş çıktı son yumurtanın üzerinden 6 gün geçti bugün tekrar baktım halen bir belirti olmadığından aldım yumurtaları hatta emin olmak için kırıp baktım embriyo falan yoktu. Sorum şu olacak şimdi yuvalığı çıkarttım,acaba ne kadar zaman sonra tekrar takmalıyım? Biraz dinlenmeleri gerekir mi?

2. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş yuvalık takılı kalabilir kuşlar kendine gelmeden tekrar yumurtlamaz oda 15-21 gün arası zaman demektir sen o vakitte kadar mama ve kaliteili vitamin takviyesi yap ki kuşlar hazırlansın

3. Mustafa Arslan

Mustafa Arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Sağol kardeşim takıyorum o halde

4. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    Dinlenmeyi hak etmemiş onlar :) bence hiç çıkarma kalsın

5. Sertac SAYAR
    Gizli

Geçmiş olsun inşallah bir dahaki yumurtlamada güzel ve saglıklı yavrular çıkar.

Sayfayı Paylaş