Karadeniz Pet

Boş yumurta ?

Yumurta maması yapıp verirseniz bıkmadan illaki alışacaklardır. Bu mamanın içine de yumurtanın kabuğundan koyabilirsiniz ufalayıp

Yumurta maması yapıp verirseniz bıkmadan illaki alışacaklardır. Bu mamanın içine de yumurtanın kabuğundan koyabilirsiniz ufalayıp

Sanırım forumda yumurta mamasıyla ilgili açılan konu vardır oradan bakıp birde bunu deneyeyim. Sanırım tünek, tüyler, vs. diğer sebeplerden olma ihtimali yok gibi verilen yorumlara göre vitamin takviyesi olarak sularına evicap takviyesi yaptım bir aya yakın.
Tek çare bu gözüküyor umarım etkili olur teşekkür ediyorum.
Farklı yorumları yada fikri olan varsa bekliyorum çok sağolun.

kardeş kuşlar çok yıpranmış yuvalığı çıkartıp 2 ay bakıma al kaliteli yem mama ve vitamin kullan kuşlar toparlanınca tekrar yuvalığı takarsın kuşlar yaşlı değil bu arada

kardeş kuşlar çok yıpranmış yuvalığı çıkartıp 2 ay bakıma al kaliteli yem mama ve vitamin kullan kuşlar toparlanınca tekrar yuvalığı takarsın kuşlar yaşlı değil bu arada

Açıkcası bende öyle düşünüyordum uzun bir süredir özellikle dişi baya yıprandı hayvan sürekli yumurta yapıyor. Yemlerini değiştirmemeye çalışıyorum basit birşey değil kaliteli. Bunlara ilave olarak mama yapmayı düşünüyorum en kısa sürede. Dediğiniz gibi 1.5 - 2 ay yuvayı çıkartmak mantıklı teşekkürler.

Erkeginiz ve disiniz cok saglikli,sanirsam uzun sureli ciftlesme yapmiyolar ?

İkisininde kıc tuylerini iyice kisalt ... Bir dene sperim onlar nedwniyle anüse ditmeye bilir inşallah düselir ... Makasla kisalt cekme sakına

Erkeginiz ve disiniz cok saglikli,sanirsam uzun sureli ciftlesme yapmiyolar ?
Çiftleşmede sorun yok sürekli çiftleşiyorlar.

İkisininde kıc tuylerini iyice kisalt ... Bir dene sperim onlar nedwniyle anüse ditmeye bilir inşallah düselir ... Makasla kisalt cekme sakına

Şuan için yuvayı kaldırdım bir süre kuşları dinlendireceğim. Koymaya yakın kısaltırım tabi makasla keserim çekmeye kıyamam bile...

Geri