petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

boş yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    3 yumurta vardı. 2. si çarşamba gunu çıktı. Son yumurta boş. Hâlâ yatıyor. Yuvadan alayım mı? Urkmesınden korkuyorum.

2. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Cok deneyimli degilim ama bi yerde 15 gune kadar bos yumurtanin birakilabilecegi boylece annenin yeni yavrulari ve yuvayi bos birakmamasi saglanir diyordu. Ben ilk kuluckada öyle yaptim 10 15 günlük olduklarinda aldım hem anneyi huylandırmamış olursunuz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    USTAD [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    bu sıcak havalarda kuluçka yapması çok verimli olmaz bakıldıgı ortam serin olması lazım ki yumurtalar bozulmaması gerek ayrıca boş yumurtalar 3 5 günü geçip hala embriyo oluşmadıysa çiftinizi ayırmanızı öneririm eylül ekime kadar ayrı durmaları yeni kuluçka için daha saglıklı olacaktır...

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ben boş yumurtayı 1 hafta 10 gün kadar daha tutuyorum genelde, yumurta olunca yavruların yanında daha çok vakit geçiriyor anne.

Sayfayı Paylaş